بارانگیر بالای درب و پنجره

بارانگیر بالای درب و پنجره

محصولی جدید و خارق العاده که برای جلوگیری نور و باران مزاحم به داخل پنجرها و در منازل شما توسط شرکت پوشش سقف تولید شده است بارانگیر بالای درب و پنجره می باشد.

جایگیزین مناسبی برای سایبان های قدیمی پنجره می باشد. ورق استفاده شده در این نوع بارانگیر ورق پلی کربنات نشکن و ورق اکرلیک می باشد که دارای پوشش ضد

uv می باشد . پایه های تولید شده برای سایبان ها نیز از از جنس پلی کربنات می باشد در کل سازه این محصول نشکن می باشد. بهترین خصوصیات این محصول نورگیر

بودن این محصول می باشد و پنجرهای شما نور طبیعی را با وجود این محصول دارا می باشند و به داخل منزل شما انتقال خواهند داد همچنین از ورود آب باران نیز به داخل

پنجره ها جلوگیری میکند.

 

ورق پلی کربنات استفاده شده در بارانگیر و سایبان های پنجره از دو نوع ورق پلی کربنات دو جداره و ورق پلی کربنات توپر می باشد که این دوع از ورق دارای رنگ بندی

مختلف هستند جنس پایه  یا همان براکت بارانگیر پنجره از جنس پلاستیک فشرده ppمی باشد که نشکن بود و در برابر عوامل جوی بسیار مقاوم می باشد و به هیچ عنوان

تغییر رنگ و فرسایشی در ان دیده نخواهد شد  سایه بان پنجره توسط رول بوت به دیوار نصب می گردد و دیوار پشت بارانگیر باید مقاوت تحمل وزن ان را داشته باشد.بارانگیر های تولید شده توسط شرکت پوشش سقف از پایه هایی با رنگ های مشکی و طوسی می باشد.

بارانگیر پنجره

بارانگیر پنجره

بارانگیر پنجره

بارانگیر پنجره

بارانگیر پنجره

بارانگیر پنجره

بارانگیر پنجره

بارانگیر پنجره

بارانگیر پنجره

بارانگیر پنجره

بارنگیر پنجره دارا ی پایه هایی با جلو آمدگی 80″100″150متر می باشد که هر کدام برای پوشش سایبان یک قسمت با توجه به ریزش بارندگی منطقه کار آمد می باشند.

این پایه ها یا اصطلاحا براکت های بارانگیر دارای طول های مختلف می باشند و حداکثر دهنه مجاز برای پوشش  بین براکت هایک متر می باشد تا از شکم دادن  ورق پلی

کربنات جلوگیری شود ولی برای احداث بارانگیر پنجره در طول های مختلف محدودیتی در چیدمان در کنار هم وجود ندارد و تمامی اجزای بارانگیر و سایبان نشکن می باشد.

 

برای محافظت از ساختمان می توان از انواع تجهیزات مدرن و به روز بهره گرفت. انواع بارانگیر پنجره از جمله تجهیزاتی است که از نفوذ آب به ساختمان جلوگیری می کند. در حال حاضر انواع بارانگیر پنجره در دو نوع ثابت و متحرک در بازار موجود می باشد که برای ساخت آن از پوشش پلی استر و کتان استفاده می شود. برای خرید باران گیر پنجره با قیمت مناسب می توان از طریق سایت های معتبر اینترنتی اقدام نمود.

در این میان می توانید برای دریافت مشاوره در خصوص بهترین بارانگیر و نورگیر مورد نیاز خود با مشاوران پوشش سقف در ارتباط باشید و بهترین محصولات و خدمات نورگیر سقفی، نورگیر حبابی، سقف حیاط خلوت، سقف پاسیو، بارانگیر و انواع پوشش سقف پارکینک و حیاط خلوت را دریافت نمایید.

قیمت بارانگیر درب و پنجرهقیمت بارانگیر درب و پنجرهقیمت بارانگیر درب و پنجرهقیمت بارانگیر درب و پنجرهقیمت بارانگیر درب و پنجرهقیمت بارانگیر درب و پنجرهبارانگیر پنجره و کاربرد آن

همانطور که می دانید ساختمان ها در مقابل تغییرات جوی مانند باد و باران آسیب پذیر هستند. یکی از راه های نفوذ باران پنجره و در می باشد که سبب نفوذ رطوبت به بدنه و داخل ساختمان می شود. برای جلوگیری از ورود نور و باران از طریق در و پنجره بهترین راه استفاده از بارانگیر مناسب می باشد. در حال حاضر انواع مختلف بارانگیر با تنوع در طرح و سایز تولید و به بازار عرضه می شود که می توان مناسب ترین آنها را تهیه کرد.

مزیت بهره گیری از انواع بارانگیر پنجره برای ساختمان

مهمترین مزیت بهره گیری از بارانگیر پنجره کارایی بالای آن می باشد. با نصب بارانگیر بر روی در و پنجره انواع ساختمان می توان از نفوذ باران به داخل ساختمان و نیز نفوذ رطوبت در دیوار جلوگیری کرد. از طرف دیگر نصب بارانگیر پنجره کاری آسان و سریع می باشد. به دلیل وزن سبک انواع بارانگیر نصب این تجهیزات راحت بوده و مشکلی برای ساختمان ایجاد نمی کند. از آنجا که بارانگیرهای درب و پنجره با تنوع در رنگ و طرح ساخته می شود می توان از بارانگیر متناسب با نما و رنگ ساختمان بهره برد.

نورگیر سقفی-خرید اینترنتی انواع بارانگیر پنجره ثابت و متحرک

انواع بارانگیر پنجره موجود در بازار قابلیت نصب بر روی مصالح گوناگون را دارا می باشد. نصب بارانگیر بر روی پنجره علاوه بر جلوگیری از نفوذ باران مانع از نفوذ نور مستقیم خورشید شده و از کفپوش ساختمان در مقابل اشعه مضر خورشید محافظت می کند. از طرف دیگر نصب بارانگیر پنجره در طرح های زیبا و منحصر به فرد سبب جلوه بهتر ساختمان می شود.

بارانگیر در ضد سرقت ورودی ساختمانبارانگیر در ضد سرقت ورودی ساختمانبارانگیر در ضد سرقت ورودی ساختمانقیمت سایبان پنجره باران گیر

برای پوشش بالای درب و پنجره و برای جلوگیری از ورود آبی که توسط ریزش باران امکان ورود به داخل منزل را دارد از سایبان بارانگیر استفاده می شود. وهمچنین برای جلوگیری از تابش نور بیش از حد آفتاب نیز از سایبان استفاده می شود. قیمت سایبان پنجره باران گیر به عوامل مختلفی بستگی دارد.عبارت از: ابعاد مواد اولیه سایبان ، نوع مترال استفاده شده در سایبان ،استفاده از قابلیت ثابت یا متحرک بودن سایبان به صورت دستی یا برقی به درخواست مشتری.

ضرورت استفاده از بارانگیر بالای درب و پنجره

همانطور که از پنجره به منظور تامین نور طبیعی خورشید در روز و همچنین دریچه ای به عنوان تهویه هوای داخل اتاق و خانه استفاده می شود. در مواقعی لازم است جلوی نور شدید خورشید و همچنین نفوذ باران را به داخل ساختمان را که باعث درد سر می شود را گرفت.

از این رو بارانگیر با پوشش پلی کربنات طوری عمل می کند که جلوی نور خورشید را به طور کامل نگرفته و فضای زیر بارانگیر تاریک نخواهد بود و صرفا جهت جلوگیری از داغی آفتاب می باشد و در عین حال از نفوذ آب هم در هنگام بارندگی از درز پنجره ها به داخل ساختمان جلوگیری می کند.

سایبان پیش ساخته و بارانگیر پنجره در ابعاد مختلف از لحاظ پیش آمدگی تولید وعرضه می شود و می توان از آنها در سایزهای استاندارد و سفارشی استفاده کرد.

قیمت سایه بان پنجره و درب ورودیقیمت سایه بان پنجره و درب ورودیقیمت سایه بان پنجره و درب ورودیقیمت سایه بان پنجره و درب ورودیقیمت سایه بان پنجره و درب ورودیباران گیر پنجره پلی کربنات

به عنوان یک محصول کاربردی برای پوشش مکان هایی مانند پنجره ها، سردرب، کنتور برق و حتی باربیکو شما مورد استفاده قرار می گیرند.
از آنجایی که این سایبان ها از ورق پلی کربنات و ورق اکریلیک ساخته شده اند به هیچ وجه باعث کم شدن نورگیر ساختمان نمی شوند و همچنین پوشش مناسبی برای پنجره ها و درب ها می باشند.

همچنین بارانگیرها علاوه بر زیبایی و سبک وزن بودن ،از ورود آب هنگام بارش باران و برف و تابش مستقیم خورشید جلوگیری می کنند.

از ویژگی های پلی کربنات عایق صدا و پاکیزگی،ساختار مقاوم باعث می شود تا صدای ناشی از باران ، برف و تگرگ را از بین برود .همچنین انتقال نور تا ۸۰٪ می رسد و سقف شفاف ورودی را تاریک نمی کند.

اجزاء تشکیل دهنده باران گیر پنجره

۱- براکت

ازجنس پلیمر الیافدارمی باشد. براکتها نشکن بوده وبواسطه مسلح بودن با الیاف درتمای شرایط آب و هوائی، حتی آب و هوای گرم جنوب دوام بالائی دارد.

۲- فیکسینگ بار(زهوارجلو وعقب)

فیکسینگ بار از جنس آلومینیوم بوده ودرجلو وعقب منتهی علیه دو براکت قرارمی گیرد.
اجزاء تشکیل دهنده باران گیر پنجره

۳- ورق پلی کربنات

جهت پوشش از ورق پلی کربنات ۵ یا ۶ میل دوجداره یا ورق به ضخامت ۳ یا ۴ میل تخت (نشکن ) استفاده می شود.

۴- رول بولت و چسب

جهت فیکس کردن روی دیواراز رول بولت وجهت آببندی و پوشش درز بین فیکسینگ بار و دیوار از چسب آکواریوم استفاده می شود.

بارانگیر-پنجرهارائه انواع بارانگیر پنجره در بازار

امروزه بارانگیر های در و پنجره با مصالح مناسب و در سه اندازه با پیشامدگی ۸۰ سانتی متر، ۱۰۰ سانتی متر و ۱۵۰ سانتی متر تولید می شود. طول بارانگیر در و پنجره متناسب با نیاز مشتری می تواند متغیر باشد. با عرضه مدل های مختلف بارانگیر پنجره در بازار و ابعاد پنجره می شود نمونه مناسب این تجهیزات را تهیه کرد. در یک دسته بندی کلی انواع بارانگیر به دو گروه کلی بارانگیر ثابت و متحرک تقسیم می شود. مدل های مختلف بارانگیر پنجره در این دسته بندی قرار می گیرد.

بارانگیر پنجره ثابت

بارانگیرهای پنجره ثابت که مدل های متنوع آن در بازار موجود است برای ساختمان های مختلف مناسب می باشد. این مدل از بارانگیرها با یک چهارچوب به دیوار متصل می شود. بارانگیرهای ثابت برای در و پنجره ساختمان های کوچک مناسب می باشد. از مزایای استفاده از بارانگیرهای ثابت می توان به عمر مفید بالای این بارانگیرها اشاره کرد.

بارانگیر پنجره متحرک

بکارگیری بارانگیر پنجره متحرک امکان باز گذاشتن پنجره در روزهای ابری را فراهم می کند و از این رو برای محافظت از در و پنجره اکثر ساختمان ها به کار می رود. با این حال نیاز به توجه و نگهداری بیشتری نسبت به بارانگیرهای ثابت دارد. انواع بارانگیر پنجره متحرک قابلیت حفاظت و پوشش بیشتری داشته و از این رو در اندازه های متفاوت ساخته می شود. از آنجایی که انواع بارانگیر متحرک قابلیت باز و بسته شدن را دارد انتخابی مناسب برای پوشش پنجره ساختمان های مسکونی می باشد.

 

قیمت باران گیر پنجره

با عرضه انواع بارانگیر پنجره در بازار با تنوع در طرح و مدل این تجهیزات با قیمت های مختلف به فروش می رسد و قیمت انواع باران گیر پنجره بسیار متفاوت و مختلف می باشد. یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت فروش بارانگیرهای در و پنجره سبک طراحی آنها می باشد. بسته به صاف یا شیبدار بودن بارانگیر پنجره و همچنین قوس دار بودن یا شکل گنبدی بارانگیر قیمت فروش این تجهیزات نیز متغیر خواهد بود. از دیگر فاکتورهای موثر در قیمت بارانگیر پنجره ثابت یا متحرک بودن بارانگیر و نیز نوع پارچه مورد استفاده در ساخت آن می باشد.

خرید اینترنتی باران گیر پنجره

برای خرید انواع مختلف بارانگیر پنجره در طرح های جالب و جذاب راهکارهای مختلفی پیش روی خریداران قرار دارد. سر زدن به سایت های خرید اینترنتی باران گیر پنجره بهترین راه برای دسترسی به مدل های مختلف و انواع بارانگیر پنجره می باشد. با دریافت اطلاعات لازم در مورد انواع بارانگیر ثابت و متحرک پنجره و قیمت انواع باران گیر پنجره از طریق سایت پوشش ساز می توان بهترین محصول را سفارش داد.

 

بارانگیر پنجره

بارانگیر-پنجره

مهم ترین کاربری‌های بارانگیر و آفتابگیر درب و پنجره

*جهت پوشش بالای درب ورودی و پنجره در مواقع بارندگی به عنوان پرش‌گیر باران و همچنین جلوگیری از نفوذ نور خورشید از پنجره به داخل ساختمان

*جهت نصب بالای کنتورهای برق و گاز و سایر تاسیسات

*جهت نصب روی جان پناه پشت بام و تراس به عنوان حفاظ

بنابراین باران‌گیر پنجره به سلامت ساختمان شما کمک می‌کند و صرف نظر از اینکه هزینه انجام آن چقدر می‌شود،  در دراز مدت قطعا صرفه اقتصادی خواهد داشت.

بهترین پوشش برای باران گیر و تاثیر آن در قیمت نهایی بارانگیر

ورق پلی کربنات به علت خواص منحصر به فردی چون: سبک بودن، ضربه پذیری بالا، انعطاف پذیر بودن حتی با دست، دارای یک لایه مواد ضد اشعه ماورای بنفش، خود اطفایی در هنگام آتش سوزی،  قابلیت نصب روی اکثر مصالح ساختمانی، حمل و نصب سریع و آسان و همچنین مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر پوشش ها توانسته جایگاه خوبی در صنعت ساختمان و پوشش بارانگیرها و سایبان ها داشته باشد.

بارانگیر پنجره

ورق‌های پلی‌کربنات دو جداره که بین جداره‌های آن خالی و دارای شبکه بندی عمودی یا لانه زنبوری است که با ضخامت 4 تا 20 میلیمتر قابل تولید است . قابلیت انعطاف‌پذیری و امکان اجرا به صورت قوس‌دار و گنبدی از مزیت‌های مهم پلی‌کربنات است .

در مجموع تمام خصوصیات ورق پلی‌کربنات توانسته به بهترین گزینه برای انتخاب جهت پوشش بارانگیر از طرف مهندسین و طراحان و ساکنین درآید .

بارانگیر درب ورودی

پیش تر در مورد پایه‌های پروفیلی لیزری شده بارانگیر بالای درب ورودی  و آفتابگیر پنجره با هم صحبت کردیم. مسلما برای تحمل وزن پلی کربنات پایه هایی تا این اندازه مقاوم و قوی لازم نیست و این پایه‌ها مناسب پوشش‌های سنگین‌تر مانند کامپوزیت هستند.

سایبان پنجره

ورق‌های کامپوزیت از جمله مصالح پیشرفته معماری مدرن هستند که بیش از بیش مورد توجه طراحان و مجریان ساختمان قرار گرفته است. و استقبال فراوان از این محصول به عنوان یکی از مصالح ساختمانی بیانگر کیفیت مناسب و عدم هر گونه محدودیت در طراحی و اجرا آن است.

ورق های کامپوزیتی، صفحات مسطحی هستند که از سه لایه شامل دو ورق بیرونی از جنس آلومینیوم و یک لایه مرکزی غیر آلومینیومی، تشکیل شده اند.

ضخامت ورق کامپوزیتی می‌تواند بین 40 میلی‌متر تا 200 میلی‌متر می‌باشد.

قابلیت پردازش بالای ورق کامپوزیت برای برش دادن، خم کردن، شیار دادن و همچنین به کارگیری فناوری لیزر بر روی این ورق‌ها به آسانی و با استفاده از ابزار معلوم انجام می‌شوند.

بارانگیر-پنجره

بارانگیر-پنجره

برای بازدید،مشاوره و تعیینقیمت بارانگیر بالای در وپنجره  کاملا رایگان با مشاوران خود در ارتباط باشید.

نظرات (٪)

 1. آذر 25 1396 \ق.ظ\29 7:31 ق.ظ

  […] محصول بارانگیر و سایه بان نشکن بوده و در برابر عوامل جوی بدون تغییر می […]

 2. رضا
  شهریور 03 1398 \ق.ظ\31 4:08 ق.ظ

  سلام من برای درب ورودی اپارتمان یه سایبان
  میخوام لطفا نمونه کار ها میتونم بیشتر داشته باشم
  ۰۹۱۲۱۴۵۳۲۶۰

  • admin-pushesh
   شهریور 31 1398 \ق.ظ\31 10:40 ق.ظ

   سلام لطفا تماس

 3. سعید
  اردیبهشت 20 1399 \ب.ظ\31 6:33 ب.ظ

  با عرض سلام
  آیا شما در شیراز نمایندگی دارید؟

  • admin-pushesh
   آبان 09 1399 \ق.ظ\29 11:16 ق.ظ

   با سلام نه متاستفانه

  • admin-pushesh
   تیر 27 1402 \ب.ظ\31 4:56 ب.ظ

   سلام نه متاستفانه

 4. هاله
  مرداد 26 1402 \ق.ظ\31 2:35 ق.ظ

  سلام جنس ورق وسط بارانگیر و سایه بان میتواند یو پی وی سی باشد

  • admin-pushesh
   شهریور 06 1402 \ب.ظ\31 10:52 ب.ظ

   نه ضخامت ورق یو پی وی سی کم است

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.