سقف پارکینگ

سقف پارکینگ

اهمیت طراحی و استفاده از بهترین سقف پارکینگ

در برخی از محوطه ها و مکانها با توجه به شرایط ومشکلات احداث پارکینگ و مقررات شهرداری و شهرسازی امکان احداث پارکینگ وجود ندارد یا اینکه قیمت تمام شده برای احداث پارکینگ مقروم به صرفه نیست به همین دلیل شرکت پوشش سقف ایده ای جدید برای ایجاد پارکینگ و سر پناه برای خودرو شما به وجود آورده است و آن سقف پارکینگ است.

در این نوع سقف مصالحی از قبیل ورق پلی کربنات وبام تایل یا ور ق های آهنی که سازه ای آهنی دارند استفاده شده است .همان طور که در عکسها مشاهده می کنید

این نوع پارکینگ ها به صورت شیب دو طرفه یا شیب قوسی احداث می شوند.

سقف پارکینگ چیست؟

آیا شما نیز به دنبال اجرا و طراحی یکی از بهترین و شیک ترین انواع سقف پارکینگ خودرو  هستید؟ آیا می دانید که هزینه های مربوط به استفاده از سقف های پارکینگ چقدر می باشد؟ از شما می خواهیم که مقاله و مطالب پیش روی خود را تا آخر و پایان مورد بررسی قرار دهید تا از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را در این زمینه به دست آورید.

انواع سقف کاذب پارکینگ که بسیاری از افراد آن را با اسم سایبان ماشین نیز می شناسند، سقفی با چهار ستون یا پایه می باشد که شما می توانید خودروی خود را زیر آن نگه داشته و از این طریق اتومبیل تان را از هر گونه باد و شرایط جوی نا مناسبی در امان نگه دارید. امروزه شرکت های بسیار متعددی را می توانید مشاهده کنید که هر یک از آنها به دنبال طراحی و اجرای بهترین و با کیفیت ترین انواع سقف های پارکینگ هستند، شما نیز می توانید با توجه به نیاز به سایبان اتومبیل، از این خدمات نهایت برخورداری را داشته باشید. البته در نظر بگیرید که نحوه طراحی و اجرای این سقف ها نیاز به اهمیت بسیار بالایی دارد. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع سقف های پارکینگ و طراحی بهترین و بی نظیرترین این سقف ها توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

اهمیت طراحی بهترین انواع سقف های پارکینگ

یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از مردم به دنبال راهنمای استفاده از بهترین و مقاوم ترین انواع سقف پارکینگ باشند، اهمیت استفاده از این روش می باشد. شما هم می توانید با در نظر گرفتن اهمیت استفاده از سقف های پارکینگ، اقدامات مربوط به استفاده از بهترین این سازه ها را با خیال راحت انجام دهید.

قیمت سقف کاذب پارکینگ حیاط

یکی از مهمترین و اصلی ترین نگرانی های بسیاری از مردم را در اجرای سقف پارکینگ، نورگیر سقفی، نورگیر حبابی، نورگیر سقف ورودی ساختمان و… هزینه های مربوط به اجزای آن شکل داده است که شما می توانید قبل از هر اقدامی در مورد هزینه های مربوط به اجرای سقف های پارکینگ، اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورده و سپس بهترین و بی نظیرترین این سقف ها را در محیط مورد نظر خود اجرا کنید.

البته در نظر داشته باشید که آیتم های بسیار زیادی وجود دارند که در هزینه های نهایی اجرای سقف های پارکینگ دخیل هستند که از مهمترین و اصلی ترین این آیتم ها می توان به مواردی از جمله نوع متریال به کار رفته، ابعاد آن و غیره اشاره کرد. توصیه می شود که برای اجرای بهترین این سقف ها از هیچ گونه هزینه ای دریغ نکنید تا بتوانید صاحب یکی از شیک ترین و مناسب ترین انواع سقف های پارکینگ باشید.

اجرای بهترین و بی نظیرترین سقف های پارکینگ

برای اجرای بهترین و مقاوم ترین سقف پارکینگ می توانید این فرصت طلایی را از دست ندهید و همین حالا اقدامات مربوط به این طراحی را انجام دهید. البته در نظر داشته باشید که امروزه با توجه به فرا رسیدن فصل بارش برف و باران، بسیار از افراد علاقه مندی بسیار بالایی را برای استفاده از سقف های پارکینگ، از خود نشان می دهند که بتوانند از این طریق اتومبیل خود را در مقابل شرایط جوی ناپایدار حفظ کنند.  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع نورگیرهای ارائه شده توسط تیم نورگیر ساز با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

ورق پلی کربنات استفاده شده در این نوع پارکینگها بسته به شرایط محیطی مو قعیت جقرافیایی و میزان بارش عوامل جوی  در ضخامتهای مختلف طراحی و  اجرا می گردد.

سازه پارکینگ های احداث شده از قوطی آهن می باشند  و به صورت تخت قوسی و شیب دار احداث می گردد و  در نهایت بر روی آن ورق پلی کربنات یا ورق  گالوانیزه موج

دار توسط پیچ و زهوار های مخصوص پیچ و آبندی می گردد.

همچنین از این نوع پوشش علاوه بر سقف پارکینگ می توان برای احداث سقف سوله و استخر نیز بهره برد که در قسمت های مربوط در سایت شرکت پوشش سقف شما

هموطنان گرامی می توانید اطلاعات مربوط را کسب نمایید.

تماس با شرکت پوشش سقف

 

71 / 100

یک نظر

  1. آبان 11 1396 \ب.ظ\29 8:01 ب.ظ

    […] ها،رمپ ها سقف پارکینگ و…. […]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.