نورگیرحبابی

نورگیرحبابی

نورگیرحبابی

نورگیرهای سقفی که به عنوان سقف کاذب در سازه ها و ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند، دارای انواع مختلفی می باشند.

از این انواع می توان به نورگیر سقفی، نورگیر حبابی، نورگیر گنبدی و… اشاره کرد.

 

در این مقاله به بررسی نوع نورگیر حبابی می پردازیم تا شما را با این محصول آشنا سازیم و به انتخاب شما در سقف سازه ها با استفاده از نورگیر یاری رسانده باشیم.

شما می توانید برای خرید نورگیر حبابی و اطلاع از قیمت سقف نورگیر حبابی و هم چنین قیمت نورگیر حبابی فایبر گلاس با کارشناسان ما در پوشش سقف در ارتباط باشید.

نورگیرحبابی که برای احداث سقف پاسیو ،پوشش سقف استخر،پوشش سقف گلخانه و..... استفاده می شوند دارای ویژگی های خاصی هستند که به شرح زیر
می باشد:
*زیبایی بسیار ،با دوام و قابل نظافت و شستشو
*ایمنی بالا در برابر شکستن و خرد شدن بر خلاف شیشه
*مقاوم در برابر فشار و ضر به های جانبی
*قابلیت عبور نور به محیط بدون اشعات مضر(uv)
*عایق صدا ،آب،حرارات
*ضد زنگ و خردگی
*وزن کم و نصب بسیار آسان
*مقاوم بودن در برابر مواد شوینده و تغییرات شیمیایی و فیزیکی
*مستحکم بودن در برابر عوامل جوی
نورگیر حبابی بهترین پوشش برای سقف پاسیو می باشد از خواص جالب و منحصر به فرد این پوشش پایه های فایبر گلاس ،حباب های گنبدی شکل،قابلیت بازشو
آبندی توسط ایزوگام همانند پشت بام و…. می باشد.

 

سقف ها ینورگیرحبابی توسط ایزوگام ایزوله می شوند و برای تخلیه آب روی سقف شیب ملایمی در یکی از گوشه های سقف تعبیه و تخلیه می شود.
کلیه های محصولات شرکت پوشش سقف دارای گارانتی و خدمات ویژه می باشند تا امنیت خاطر را برای شما هموطنان گرامی به ارمغان بیاورند.

نورگیرحبابی

اگر به برخی از ساختمان ها دقت کنید متوجه می شوید که درون آن بسیار تاریک است و امکان تهویه هوا در آن وجود ندارد. در نتیجه پیمانکاران برای آنکه نور کافی به درون فضا نفوذ کند و نیز هوای داخل آن را عوض کنند از نورگیر استفاده می کنند.

البته نورگیر سقفی علاوه بر اینکه باعث افزایش انعکاس نور می شود، سبب می شود تا افراد از انرزی خورشیدی برای روشنایی سالن استفاده کنند که موجب صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود. همچنین از نظر زیبا سازی فضای خارجی ساختمان، نورگیر حبابی باعث نما دادن به ساختمان و استفاده از فضای بیرون نیز می شود.

ارزانترین قیمت سقف پاسیو در تهران

ابعاد نورگیر حبابی

نورگیرحبابی در چه انواعی وجود دارد؟

نورگیر حبابی کوپل از پر کاربرد ترین نورگیر هایی هستند که برای سقف ها به خصوص در قسمت سقف حیاط خلوت و سقف پاسیو استفاده می شوند. سقف نورگیر حبابی در شکل هایی مانند مربع، مستطیل، گنبدی، مخروطی، کمانی با توجه به استاندارد های جهانی از قبل ساخته شده اند. اما شاید از اشکال آن تعجب کنید، دلیل تنوع شکل آن ها بسته به نوع ساختمان و میزان استفاده شما از نور است. چون به صورت حبابی است و باعث افزایش میزان انعکاس نور محیط به داخل می شوند، به همین دلیل از شکل های مختلفی ساخته شده اند.

ارزانترین قیمت سقف پاسیو در تهران

ابعاد نورگیر حبابی

همچنین بخوانید!  ساخت نورگیر ساختمان برای نور رسانی بهتر به داخل منزل

ساختار نورگیرحبابی

نورگیر حبابی از اجزایی با عنوان پایه فایبرگلاس و حباب اکرلیک تشکیل شده است که خود نیز می تواند شامل انواع مختلفی باشد. برای متصل کردن این دو قسمت به یکدیگر نیز از اتصالات مربوطه استفاده می شود.

هم چنین لازم به ذکر است، بنا به نیاز سازه می توان از انواع نورگیر بازشو (متحرک) و یا نوع ثابت آن به صورت نورگیر دوجداره استفاده کرد.

همچنین می توان بیان داشت که نورگیر سقفی به گونه ای است که چند برابر نور منتقل شده از طریق پنجره ها را به داخل ساختمان وارد می کند و می توان از نور روزانه در ساعات طولانی تر بهره برد.

 

کاربرد نورگیرقیمت نورگیر حبابینورگیر حبابی (کوپل)حبابی

نورگیر حبابی دارای کاربردهای متفاوتی می باشد که می توان از انواع این کاربردها به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده در پوشش سقف حیاط خلوت و سقف پاسیو
 • استفاده در پوشش سقف استخر
 • استفاده در پوشش سقف پارکینگ
 • استفاده به عنوان سقف گلخانه ها
 • استفاده از در سقف مراکز تجاری، پاساژها، مساجد و…
 • استفاده در سقف مراکز تفریحی و سالن های ورزشی

سقف پاسیو

سقف پاسیو

سقف پاسیو

سقف پاسیو

سقف پاسیو

سقف پاسیو

مزایای نورگیر حبابی

نورگیرهای حبابی دارای مزایا و ویژگی های مثبت زیادی می باشند که در ذیل به بررسی برخی از این مزیت ها می پردازیم:

-نورگیرهای سقفی حبابی در تنوع رنگ متفاوتی موجود می باشند که مشتریان می توانند بنا به سلیقه ی خود به انتخاب انواع آن بپردازند و از این رو، نورپردازی های رنگی را در اختیار داشته باشند.

-نورگیرهای حبابی دارای قابلیت عایق می باشد و می توان اذعان داشت به میزان ۵ برابر شیشه به عنوان عایق عمل می کند.

-همانطور که بیان شد نورگیر های حبابی به صورت دو جداره عرضه می شوند که این ویژگی باعث می شود تا میزان ۷۰ درصد از صدای محیط اطراف به داخل راه پیدا نکند.

-از نورگیر های بازشو می توان در مواردی استفاده کرد که نیاز به پنجره و راه انتقال هوایی وجود داشته باشد. در این صورت می توان از نورگیر حبابی بازشو استفاده کرد.

-پوشش این نورگیر ها به گونه ای است که در برابر بارندگی باران و برف مقاومت مناسبی از خود نشان می دهند.

-دید همسایگان به قسمت داخلی ساختمان از طریق نورگیر امکان پذیر نخواهد بود.

نورگیر-حبابی

سقف-پاسیو

سقف-پاسیو

سقف-حبابی

سقف-پاسیو

سقف-نورگیر

قیمت نورگیر حبابی

ابعاد سازه و هم چنین ابعاد نورگیر قابل استفاده برای سازه، در قیمت گذاری آن تاثیر گذار است. اما این نکته نیز وجود دارد که تفاوت رنگ در نورگیر سبب تفاوت در قیمت آن نمی شود.

نورگیر سقفی و حبابی با توجه به قابلیت باز و بسته شدن و یا ثابت بودن، طراحی و جنس استفاده شده در ساخت محصولات، قیمت متفاوتی خواهند داشت.

به همین منظور برای اطلاع از قیمت نورگیر سقفی، قیمت نورگیر حبابی، سقف حیاط خلوت و سقف پاسیو با مشاوران ما در پوشش ساز از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

شرکت پوشش سقف تولید کننده انواع نورگیر سقفی و نورگیر حبابی، می تواند شما را در خرید و فروش نورگیر سقفی و حبابی تهران، فروش نورگیر حبابی اصفهان، نورگیر حبابی کرج، نورگیر حبابی کرمان و تهران یاری رساند. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

مهمترین خصوصیت یک شرکت مهندسی این است که بهترین گرینه را برای مشتری خود شناسایی و معرفی نماید. در این راستا قیمت نیز مهم است مثلاٌ به دلایلی بسیار معتقدیم که پوشش پاسیو (حیاط خلوت) در طبقه اول بهتر است با نورگیر حبابی که گزینه گرانتری است انجام شود. لذا مشتریانی که پوشش با ورق پلی کربنات که گزینه ارزان تری است را برای پاسیو طلب میکنند با ارائه دلائل به سمت گزینه مناسب هدایت میشوند.

برعکس این حالت نیز میتواند اتفاق بیفتد. مثلاٌ برای بام با در نظر گرفتن ملاحظات اقتصادی شاید پوشش با ورق پلی کربنات مناسب باشد. بعضاٌ مشتریانی بدنبال نورگیر حبابی هستند که با راهنمائی کارشناسان مهندسی شرکت پوشش سقف به سمت گزینه مناسبتر هدایت میشوند.به عبارت دیگر ما بدنبال این نیستیم که به هرقیمتی کاری انجام شده باشد ما بدنبال بهترین گزینه برای شما هستیم.

سقف-پاسیو

نورگیر-حبابی

سقف-حیاط خلوت

نورگیر-حبابی

پوشش-پاسیو

مزایای پوشش سقف حبابی

• دارای تنوع رنگ زیاد است و انتخاب طراح و دکوراتور برای استفاده از این خاصیت در انعکاس و نورپردازی بالا است .

• عایق بندی توسط ایزوگام صورت میگیرد .

• در خصوص عایق حرارت بودن، آکریلیک به تنهایی 5 برابر شیشه عایق است. از آنجائیکه حباب سقف نورگیر عایق حرارتی  است، شرایط آن برای تنظیم دمای ثابت، زیر آن بسیار مناسب است .

• عایق بودن  حباب آکریلیکی باعث کاهش صدا به میزان 70 درصد صدای اولیه خواهد شد، اگر کاهش صدا به این میزان احساس نمی‌شود، به دلیل آن است که پایه‌ها، اتصالات و سیستم زیرسازی دارای توانایی این حجم کاهش صدا را به صورت همزمان با حباب ندارند .

• به صورت پیش ساخته و کارخانه ای دارای پنجره است. در صورت انتخاب، میتوان سقفی با تهویه طبیعی هوا نیز داشت. در صورت نصب نادرست پنجره، بیشترین محل چکه سقف خواهد بود . پنجره از نظر باز و بسته کردن برای خروج دود حاصل از منقل کباب پزی و کارهای آشپزخانه، از طرفی مفید است.

• برای تحمل بار برف، مناسب است. امکان راه رفتن بر روی آن وجود دارد .

• با پولیش زدن و شستشو به حالت نو، مانند روز اول تبدیل میشود .

• دید توسط همسایگان ندارد .

• حباب از جنس آکریلیک است و پس از ده سال حداکثر دو درصد زرد میشود .

02188476548

02188476548

سقف-پاسیو

نورگیر-حبابی

نورگیر حبابی

نورگیر حبابی یا سقف کوپل یکی از انواع پرکاربرد نورگیرهای سقفی مورد استفاده در تجهیز ساختمان و سازه می باشد. نورگیر حبابی به منظور افزایش انعکاس نور و تهویه مناسب در محیط های داخلی مورد استفاده قرار گرفته و دارای تنوع بسیار زیادی می باشند. نورگیرهای حبابی طراحی بسیار ویژه ای نسبت به سایر نورگیر سقفی داشته و از قابلیت بازتاب مضاعف نور در مقایسه با سایر نورگیرهای سقفی برخوردار هستند. شکل ظاهری و ساختار نورگیرهای حبابی با توجه به معماری سازه و فضای پروژه، انتخاب و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

نورگیر حبابی چیست؟

نورگیر یکی از انواع تجهیزات ساختمانی به منظور افزایش بازتاب نور، تهویه مناسب هوای محیط و بهبود وضعیت روشنایی داخل سازه است. طلقحبابی یکی از انواع پرکاربرد نورگیرها بوده و در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. جنس طلق حباب تشکیل دهنده این نوع از نورگیرها معمولاً از ورق آکرولیک و پایه اصلی آن از فایبرگلاس، رزین و پلی استر تشکیل شده است. نحوه اتصال بخش‌های مختلف نامبرده شده در طراحی و ساخت نورگیر حبابی از اهمیت بسیار زیادی در ایجاد استحکام این تجهیز ساختمانی برخوردار می باشد.

انواع مختلف سقف کوپل

تا چند سال گذشته تمامی نورگیرهای حبابی مورد استفاده در سقف سازه های مسکونی و غیرمسکونی، نورگیرهای حبابی ساده و ثابت بودند، اما امروزه تنوع بسیار زیاد این نوع از تجهیزات ساختمانی، از دلایل اصلی محبوبیت آن ها در جمعیت مصرف‌ کنندگان به شمار می آید. مربعی، مستطیلی، دایره‌ای، گنبدی، مخلوطی از انواع مختلف سقف کوپل  شکل بوده و در موارد خاص نیز مطابق با سفارش مشتری در اشکال و طرح‌های دیگری تهیه و تولید خواهند شد. انتخاب نوع و شکل نورگیر حبابی، بستگی به محیط نصب نورگیر و میزان نور درخواستی توسط این تجهیز ساختمانی داشته و قابلیت انعکاس مضاعف نور و پخش روشنایی در محیط داخل ساختمان، مهم ترین تفاوت های نورگیر حبابی با سایر نورگیرهای سقفی به شمار می‌آید.

سقف-پاسیو

سقف-پاسیو

سقف-پاسیو

سقف-پاسیو

سقف پلی کربنات کوپل

سقف کوپل انتخاب مناسبی برای سقف پاسیو طبقه اول می باشد. ولی برای اجرای پاسیو طبقه آخر باید از سقف پلی کربنات استفاده نمود. همچنین استفاده از این سقف به دلیل هزینه پایین در مرحله اول مقرون به صرفه به نظر می رسد. اما در درازمدت به کاربردن نورگیر حبابی به علت دوام بالا مزیت های خود را به نمایش می گذارد. بنابراین با وجود هزینه بالا بهتر است نورگیر حبابی را جایگزین سقف های پلی کربنات کرد.

ویژگی های نورگیر حبابی چیست؟

امروزه به علت ایجاد زیبایی بصری استفاده از سقف کوپل یا نورگیر حبابی مورد توجه اکثر مصرف کنندگان و معماران قرار گرفته است. حال افرادی که خواهان پوششی برای سقف حیات خلوت یا سقف پاسیو هستند، می توانند با استفاده از این محصول بر زیبایی محیط بیفزایند. اما زیبایی به تنهایی مزیت سقف از نوع کوپل محسوب نمی شود، بلکه مزایای دیگری دارد که به شرح زیر می باشد.

 • برخورداری از مقاومت بسیار زیاد در مقابل تغییرات محیطی از جمله رطوبت، گرما و سرما
 • قابلیت تولید به شکل دوجداره یا تک جداره
 • جلوگیری از اعمال فشار زیاد به سازه
 • مجهز به سیستم بازشو و قابلیت نظافت آسان
 • زیبایی بصری و جذابیت بالا
 • برخورداری از قابلیت دوجداره نمودن به منظور کاهش آلودگی های صوتی محیط
 • قابلیت نصب و جداسازی بسیار آسان
 • وزن سبک
 • پیشگیری از اعمال فشار بیش از حد به سازه
 • برخورداری از استحکام بسیار زیاد
 • تنوع زیاد در رنگ جهت هماهنگی با محیط مورد استفاده و ماندگاری بالا
 • تنوع بسیار زیاد رنگ و طرح نورگیر
 • ایجاد ایمنی و امنیت بیشتر
 • برخورداری از عایق بندی مطلوب حرارتی و صوتی
 • قیمت مقرون به صرفه و مناسب
 • این ورق ها دارای شفافیت بالا تا ۹۲% عبور نور می باشدمقاوم ضربه ای تا ۹ برابر شیشهمقاوم نسبت اشعه ما ورا بنفش مقاوم شیمیایی و فیزیکی
 • مقاوم در برابر زلزله
 • ضد رطوبت
 • تنوع رنگ و پایداری طولانی آن
 • تنوع در ابعاد و سایز
 • انواع  تنوع نورگیر کپول مانند مات و شفاف و رنگی

موارد کاربرد نورگیرحبابی چیست؟

 • سقف گلخانه های منازل مسکونی و صنعتی
 • سقف گلخانه های صنعتی و منازل مسکونی
 • سقف حیاط خلوت واحدهای آپارتمانی
 • سقف مجتمع های تجاری و تفریحی بزرگ
 • به منظور افزایش نورگیری راهروی ساختمان های اداری
 • سقف- حبابی-پاسیو

  قیمت-نورگیر حبابی

  قیمت-نورگیر حبابی

  از طلق نورگیر حبابی بیشتر در کدام محیط ها استفاده می شود؟

  طلق حبابی چه کاربردی دارد؟ این سوالی است که شاید برای شما هم پیش آمده باشد. در این خصوص باید گفت که این محصول برای اجرای سقف گوپل، سقف کاذب و سقف پاسیو  به صورت گسترده ای استفاده می شود. در ادامه با شما همراه هستیم تا اطلاعاتی را در خصوص این محصول در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. این محصول همچنین برای استخرها و گلخانه ها می تواند عملکرد بسیار زیادی داشته باشد.

  در صورتی که به دنبال سقف برای پارکینگ در حیاط یا پارکینگ عمومی هستید، طلق حبابی می تواند یکی از بهترین گزینه ها به شمار رود. همچنین در بسیاری از ایستگاه های مربوط به اتوبوس و تاکسی نیز از این محصول استفاده می شود. در نظر داشته باشید که در اماکن تفریحی و توریستی نیز از این کالا استفاده می شود.

  آرک ورودی برای محیط های عمومی مانند هتل ها و بیمارستان ها را می توان از دیگر کاربردهایی دانست که قطعا طلق حبابی می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما به شمار رود. در نظر داشته باشید که طلق حبابی برای غرقه های نمایشگاهی و همچنین پمپ بنزین یا سقف پل عابر نیز دارای کاربرد بوده و شما می توانید این محصول را خریداری کرده و استفاده کنید. در صورتی که سوالی در خصوص این محصول داشته باشید می توانید با کارشناسان فروش این محصول در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

  اجزای تشکیل دهنده طلق نورگیر حبابی

  یک نورگیر حبابی از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟ در  زیر با اجزای تشکیل دهنده طلق حبابی اشاره میکنیم  تا در این مورد اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

  پایه نورگیر

  یکی از قسمت های بسیار مهمی که در طلق های نورگیر دارای اهمیت می باشد را می توان پایه نورگیر دانست. در واقع این محصول باید با استفاده از پایه تولید شده باشد و برای عایق بندی باید آب بندی به بهترین شکل انجام شود. در نظر داشته باشید که انتخاب یک پایه نورگیر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

  حباب

  طلق یا حباب از دیگر اجزای یک نورگیر حبابی می باشند که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. در تولید این محصول از پلی کربنات یا ورق اکریلیک استفاده می شود. در نظر داشته باشید که محصولات استاندارد باید مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه داشته باشند و همچنین میزان ضخامت آن ها نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد که باید با دقت بسیار بالایی انتخاب شود. یک طلق نورگیر خوب می تواند از پوست بدن انسان در برابر اشعه های مضر UV محافظت نماید و از این روی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

 • سقف-نورگیر حبابی

  اجزای دیگر یک نورگیر حبابی

  یک نورگیر حبابی از بخش هایی مانند بازشوی سقفی و توری آکاردئونی تشکیل می شود و می تواند باعث شود که محصول نهایی بتواند بیشتر کارایی داشته باشد. در نظر داشته باشید که یک نورگیر خوب، قابلیت باز شدن داشته و در عین حال با محافظت توری می تواند از ورود حشرات به درون ساختمان جلوگیری به عمل بیاورد. در صورتی که قصد دارید این محصول را خریداری و استفاده کنید باید دقت بسیار زیادی داشته باشید.

  عوامل موثر بر قیمت سقف کوپل

  عوامل متعددی موجب افزایش قیمت نورگیر حبابی می شوند که مهم ترین آن ها به شرح زیر می باشند.

  • متریال پایه های متصل به بام
  • یک جداره یا دوجداره بودن سقف
  • ثابت بودن یا قابلیت بسته و باز شدن نورگیر
  • جنس مواد اولیه سقف نورگیر کوپل
  • طراحی و ساخت نورگیر حبابی
  • قیمت آهن
  • متراژ محیط پوشش داده شده با نورگیر حبابی

  قیمت نورگیر حبابی

  خوشبختانه در چند سال اخیر انواع مختلف نورگیر حبابی جایگزین نورگیرهای شیشه های سقفی قدیمی شده و تاثیر بسیار زیادی در افزایش مقاومت سازه و زیباسازی محیط داخل ساختمان داشته است. قیمت خرید انواع نورگیر حبابی بسته به پارامترهای مختلفی مانند جنس مواد مورد استفاده در ساخت بخش های مهم نورگیر، از جمله پایه، حباب و اتصالات، تعداد حباب، متراژ نورگیر و بسیاری از عوامل دیگر متفاوت بوده و به دلیل برخورداری از قابلیت نصب آسان، در مقایسه با سایر انواع نورگیر سقفی، از قیمتی مقرون به صرفه و مناسب برخوردار می باشد.

  نورگیر حبابی یا طلق حبابی در دنیای امروز بسیار پر استفاده شده و یکی از بهترین گزینه ها برای سقف پاسیو طبقه اول و حیاط خلوت به شمار می رود. در واقع می توان گفت که این محصول به صورت کاملا مقرون به صرفه طراحی و تولید می شود و خریداران می توانند از این محصول استفاده نمایند. در نظر داشته باشید که این نمونه نورگیر در مدل های متنوع در بازار عرضه می شود و خریداران قادر هستند که بر اساس نوع نیاز خود آن را ثبت سفارش کرده و خریداری کنند. در صورتی که قصد دارید از این محصول استفاده کنید و نمی دانید که مهم ترین محل برای استفاده از این محصول کجاست؟ در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

  انتخاب یک مرکز فروش معتبر با قابلیت اجرای نورگیری حبابی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و شما باید با دقت بسیار زیادی نسبت به انتخاب این محصول اقدام کنید. امروزه با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و قیمت های داخلی، توصیه می‌شود به منظور انتخاب و خرید انواع نورگیرهای حبابی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 • قیمت سقف پاسیو

  قیمت سقف پاسیو

تنوع رنگ نورگیرهای حبابی

یکی از ویژگی های بسیار مهم و قابل توجه در خصوص نورگیر حبابی در مقایسه با سایر انواع نورگیر سقفی، تنوع رنگ حباب های طراحی شده در اندازه های متفاوت به شکل شفاف، نیمه شفاف و مات است. رنگی بودن این نوع از سقف کوپل ، تاثیر بسیار زیادی در زیبا سازی فضای سقف حیاط خلوت و یا سقف پاسیو منازل مسکونی داشته و فضای متفاوت خلق خواهد نمود.

افزایش استحکام سازه با طراحی حبابی شکل نورگیر همانطور که پیشتر نیز گفته شد یکی از ویژگی های بسیار مهم انواع سقف کوپل در اشکال و طرح های مختلف آن، قابلیت برخورداری از استحکام بسیار زیاد در مقایسه با سایر نورگیرهای سقفی است. شکل خمیده، ناصاف، گنبدی و حبابی شکل نورگیر، کمک شایان ذکری به کاهش اعمال فشار بیش از حد به ساز نموده و از بروز آسیب های ناشی از وزش بادهای شدید نیز پیشگیری خواهد نمود. از این رو استفاده از نورگیرهای حبابی به دلیل قابلیت استحکام و مقاومت در برابر انبساط و انقباض های ایجاد شده ناشی از تغییرات دمایی، انتخابی مقرون به صرفه بوده و تاثیر بسیار زیادی در کاهش سرو هزینه‌های اضافی به منظور تعمیر و تعویض این تجهیز ساختمانی خواهد داشت.

سقف-بازشو

سقف-حیاط خلوت

چگونگی نصب سقف نورگیر کوپل

برای اجرای سقف نورگیر و نصب سقف کوپل بایستی در مرحله اول یک شبکه با جنس پروفیل تشکیل داد. البته این بخش به شاسی کشی نیاز دارد و پس از اتصال پایه ها باید از ایزوگام برای عایق بندی استفاده شود. همچنین جنس پایه های نورگیر کوپل از فایبرگلاس بوده که روی قسمت مورد نظر سقف نصب می گردد. سپس روی این شبکه از حباب هایی با جنس پلی کربنات و اکریلیک استفاده می شود که عنوان نورگیر حبابی را به خود اختصاص می دهد. سقف نورگیر کوپل برای فضاهایی که امکان دید همسایگان وجود دارد بسیار مناسب می باشد. ناگفته نماند که این سقف به شست و شوی زیادی نیاز نداشته و با یک بار پولیش، شکلی نو به خود می گیرد.

 طلق نورگیر حبابی بیشتر آشنا شوید

طلق حبابی یک محصول مورد استفاده در تولید نورگیر می باشد و با استفاده از ورق پلی کربنات تولید می شود. باید در نظر داشته باشید که این محصول از کیفیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و خریداران می توانند از این محصول بیشترین استفاده را داشته باشند. در نظر داشته باشید که این محصول قابلیت تولید به صورت بازشو را داشته و از این روی در بسیاری از ساختمان ها برای موارد گسترده ای استفاده می شود. پس در صورتی که قصد دارید یک طلق حبابی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید باید حتما به ویژگی های این محصول در زمینه نصب دقت داشته باشید. در ادامه بیشتر در خصوص اجرای طلق حبابی یا نورگیر حبابی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

نورگیر حبابی از دو قسمت پایه فایبر گلاس و حباب از جنس پلی کربنات تشکیل شده اند که پس از طراحی و انتخاب سایز مناسب بر روی سازه مونتاژ می شود طلق نورگیر حبابی یکی مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین متریال برای ساخت انواع نورگیر مورد استفاده قرار می گیرد.

02188476548

02188476548

نورگیر-پاسیو

نورگیر-حبابی

سقف-پاسیو

نکات اجرای طلق نورگیر حبابی

استفاده از طلق حبابی نیاز به آن دارد که اجرای حرفه ای برای آن انجام شود. برای اجرای این محصول از پیچ و مهره استفاده می شود. در مرحله بعد برای آب بندی طلق حبابی از ایزوگام استفاده می شود. در نظر داشته باشید که طلق حبابی در رنگ ها و طرح های متنوعی در بازار عرضه می شود و خریداران می توانند این محصول را خریداری و استفاده کنند. در نظر داشته باشید که برای سهولت در دسترس و همچنین نظافت بهتر باید حتما آب بندی در بهترین شرایط انجام شود.

در صورتی که می خواهید نسبت به نصب انواع طلق حبابی اقدام کنید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و در این زمینه اطلاعات بیشتری دریافت کنید. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید در خصوص طلق حبابی و اجرای آن در نظر داشته باشید، خرید محصولات حرفه ای به شمار می رود که در این خصوص در ادامه اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهیم.

برای تماس با مشاوران خود با ما در تماس باشید.

 

نظرات (٪)

 1. اردیبهشت 30 1396 \ب.ظ\31 1:22 ب.ظ

  […] های حبابی در ۱۹ سایز متفاوت در خدمت شما قرار خواهد […]

 2. بهمن 02 1397 \ق.ظ\29 8:16 ق.ظ

  […] احداث سقف حیاط خلوت در طبقه همکف بهتر است این سقف توسط نورگیر حبابی و در پشت بام امر توسط نورگیر پلی کربنات صورت […]

 3. بهمن 02 1397 \ق.ظ\29 8:44 ق.ظ

  […] مانند نورگیر حبابی و نورگیر پلی کربنات یا همان ورق پلی کربنات استفاده می شود. حال این سوال مطرح می گردد که چرا برای حیاط خلوت باید سقف تعبیه نمود ؟ […]

 4. بهمن 15 1397 \ق.ظ\29 11:20 ق.ظ

  […] ۱:نورگیر حبابی(کوپل) […]

 5. اردیبهشت 03 1398 \ق.ظ\31 4:10 ق.ظ

  […] پوشش سقف حیاط خلوت از متریال های نورگیر حبابی و نورگیر پلی کربنات استفاده می گردد .نورگیر حبابی […]

 6. نجفی
  مرداد 26 1402 \ق.ظ\31 2:40 ق.ظ

  نورگیر حبابی در چه رنگ های موجود است و برای پاسیو ۳ در ۴ چند عدد نورگیر جایگذاری میشود

  • admin-pushesh
   شهریور 06 1402 \ب.ظ\31 10:52 ب.ظ

   سلام 24 رنگ اصلی را دارد

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.