ابعاد نورگیر حبابی

ابعاد نورگیر حبابی

ابعاد نورگیر حبابی یکی از مباحثی است که در احداث سقف پاسیو بسیار مهم  می باشد و باید به آن دقت کافی شود چون هم در بحث هزینه و هم

در زیبایی و نوردهی سقف به پایین نقش به سزایی دارد.

یکی از مصالحی که برای پوشش ممکان هایی که نیاز به سقف نوزگیر دارد نورگیر حبابی می باشد نورگیر حبابی تشکیل شده از پایه فایبر گلاس و

حباب اکرلیک و المان های اتصال که همان پیچ واشر و مهره مخصوص نورگیر حبابی می باشد.

استراگچر سقف حبابی آهنی می باشد و نورگیر حبابی بر روی آهن پیچ یا پرچ می گردد و توسط ورق دور کار فلاشینگ شده و توسط ایزوگام آبندی

می شود.

 

برای پوشش سقف نورگیر ما به ابعاد مختلفی از نورگیر حبابی نیاز داریم نورگیر حبابی

دارای18 نوع سایز می باشد که از سایز40*40 سانتی متر

شروع شده و تا سایز150*200 سانتی متر ادامه دارد.در هر فضا ما به ابعاد مختلف نورگیر حبابی نیاز داریم و با کنار هم چیدن سایز های نورگیر حبابی

سقف نورگیر را احداث می کنیم.

برای ابعاد نورگیر حبابی 20 سایز وجود دارد که با استاندارد های جهانی ساخته

شده اند نورگیر حبابی بیشتر برای پوشش سقف های که نیاز به

سقف نورگیر را دارند را احداث می گردند.نورگیر حبابی پوشش مناسبی برای سقف پاسیو می باشد نورگیری آبند که نور سقف را به صورت کامل تامین می نماید.

به طور مثال برای پوشش سقف پاسیو باید به گونه ایاستفاده شود که کادر دور سقف به حداقل در کار ما برسد.

 

سایزهای حباب نورگیر حبابی نسبت به پایه فایبرگلاس نورگیر کوچک تر می باشد به طور مثال نورگیر 100*100 سانتی متر دارای مقطع ابتدایی

100*100 سانتی متر وحبابی به اندازه83*83 سانتی متر می باشد و همچنین در ابعاد دیگز نورگیر حبابی این کاهش سایز حباب صدق خواهد کرد.

علاوه بر نورگیرهای مستطیل و مربع شکل نورگیر های قدیمی دایره ای شکل نیز وجو

د دارند که از قطر 65 سانتی متر شروع و تا 112 ادامه دارند.

ارزانترین قیمت نورگیر حبابی در تهران کجاست؟

بهترین سقف پاسیو با جنس نورگیر حبابی با بهترین قیمت و ارزانترین قیمت در کل ابران

وصرفا جهت تعویض به کار برده می شوند چون نورگیری که از سقف دایره ای شکل به مراتب کمتر از نورگیری از سقف مستطیل شکل است.

علاوه بر 18 سایز بالا دارای ابعاد دیگری می باشد که استاندارد در آنها به هیچ عنوان رعایت نشده است و مختص اشخاص خاصی است و با حف

شدن یا نبود این اشخاصامکان رائه ی خدمات و گارانتی برای شما هموطنان گرامی میسر نخواهد شد.

برای تولید حباب نورگیر حبابی از ورق اکرلیک استفاده می شود که بهترین جنس وارداتی موجود در بازار هم اکنون ورق اکرلیک تایوانی می باشد

افرادی سود جود جو برای کس منفعت بیشتر از این ورق در ضخامت های پایین تر استفاده می کنند که کیفت حباب نورگیر حبابی به شدت کاهش

می یابد و شکنندی سطح حباب بسیار افزایش خواهد پیدا خواهد کرد.حباب نورگی

ر حبابی دارای پوشش ضد یو وی می باشد و اشعه های مضر نور

خورشید که باعث از بین رفتن نورگیر حبابی می باشد را دفع خواهد کرد

و طول عمر حباب افزایش  می یابد.نورگیر حبابی در ابتدا توسط ورق های آلمانی به تولید می انجامید که با گذشت زمان و عدم واردات این محصول به

کشورمان این امرتوسط این نوع برند کنسل و به ورق جایگزین مانند ورق سومیپکس تایوان تبدیل شد نورگیر حبابی تولید شده از ورق تایوانی همان

کیفیت و ضخامت ورق آلمانی را دارا میباشد.نورگیر حبابی بهترین متریال برای پوش

ش سقف های پاسیو ویدمراکز تجاری سقف استخر و هر مکانی که

نیاز به سقف نورگیر را دارد می باشد.برای پوشش سقفهای بزرگتر باید از نورگیر هایی با ابعاد بزرگتر استفاده نمود تا سطح نورگیری سقف به حداکثر

خود برسد.

بهترین پوس سقف پاسیو در تهران با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت در کل ایرانابعاد نورگیر حبابی سقف

حیاط خلوت جزئی از خانه است و به دلیل وجود گرد و غبار فراوان و انواع آلاینده های محیطی علیرغم استفاده مکرر از آن مکان مورد علاقه هیچ یک از اعضای خانواده نیست و گروه پوشش ساز با ساتفاده از محصولات بسیار با کیفیت خود و گروه حرفه ای که دارد با ایجاد و پیاده سازی نورگیر حبابی باعث می‌شوند علاوه بر جذب نور طبیعی خورشید باعث جلوگیری از ورود هرگونه آلودگی و غرد و غبار می شود.

نورگیر حبابی در اندازه های مختلف و مدل های گوناگون تولید شده و عرضه می‌شود در ادامه این مقاله شما را با انواع آن مزایا و همچنین ابعاد نورگیر ساز حبابی آشنا خواهیم کرد تا اظلاعات بیشتر اقدام خرید آن کنید.

نورگیر حبابی چیست؟

نورگیر های حبابی تولیدی شرکت پوشش سقف با توجه به استاندارد های جهانی ابعاد مناسب تولید میشوند که هر کدام نسبت به مکان های خود کاربرد دارد. که انواع آن را در ادامه شرح میدهیم.

 • نوگیر های حبابی مربعی شکل
 • وگیر های مستطیل شکل
 • مسطح
 • قوسی
 • گنبدی
 • مخروطی

این نوع اشکال برای انتقال نور طبیعی به زندگی خصوصی بسیار مناسب هستند و اغلب به عنوان نورگیر ساختمان ها استفاده می شوند. و همچنین می توانیم از نایلون حبابی در استخرها، پارکینگ ها و … از روش های پیشرفته در صنعت استفاده کنیم.

ارزان ترین سقف پاسیو با کدام متریال است؟کاربرد نورگیر حبابی

از این نوع پوشش در مکان های مختلفی استفاده می شود از جمله: سقف حیاط خلوت، پنجره، بالکن، پنجره شیروانی، گلخانه ها و مواردی بی شمار دیگری کاربرد دارد که با توجه به قیمت های مقرون به صرفه آن ها امروزه طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرده است. برخی از ویژگی آن عبارت‌اند از:

 1. از شفافیت بالایی برخوردار هستند که توانایی عبور نور خورشید تا ۹۲ را دارند
 2. به علت جنس آن ها در برابر ضربه تا ۹ برابر شیشه مقاومت بیشتری دارند
 3. عایقی مناسب در برابر اشعه فرابنفش
 4. جنس آن ها طوری تولید میشوند که ضد رطوبت هستند
 5. از تنوع رنگی بالایی برخوردار هستند و در مدل های مختلف قابل دسترسی هستند
 6. به ویژه در برابر تغییرات محیطی مانند رطوبت، گرما و سرما مقاوم است
 7. مجهز به سیستم بازشو و امکان تمیز کردن آسان
 8. قابلیت دو جداره برای کاهش آلودگی صوتی محیطی
 9. اجرا و نصب آسانی دارند
 10. سبک و طراحی زیبایی دارند و بسیار لوکس هستند
 11. قیمت مناسب و معقول
 12. تعویض حبابی شکسته در سقف پاسیو با بهترین قیمت و بهترین کیفیت

  تعویض حبابی شکسته در سقف پاسیو با بهترین قیمت و بهترین کیفیت

  نورگیر حبابی به چند نوع تقسیم بندی میشوند

  در برخی از موارد افراد نسبت به نوع درخواست خود و مطابق نیازشان در انتخاب نورگیر حبابی عمل میکنند در ابتدا باید عرض کنیم که نورگیر های حبابی سقفی دارای دو نوع سقفی بازشو و ثابت هستند که هر کدام از انها دارای مزایا و معایب مختلفی هستند و در مکان های مختلف کاربرد دارند.

  نورگیر حبابی سقفی بازشو

  نورگیرهای متحرک برای تهویه هوا و تامین نور طبیعی از سقف عالی هستند. نمونه های موجود را می توان از نظر باز و بسته شدن و داشتن هزینه عایق خوب در بازار کنترل کرد و برای افرادی که میخواند سقفی متحرک داشته باشند تا هوا به داخل جریان داشته باشد بسیار گزینه مناسبی میتوانند باشند.
  نوع بازشو خود شامل دو نوع بازشو به کمک فنر و بازشو به کمک میله های دندانه دار است که نوع دوم کارایی بیشتری دارد.

 13. نورگیر حبابی سقفی ثابت

  برای کسانی که فقط انتقال نور مهم است و نیازی به باز و بسته شدن سقف ندارند تا تهویه هوا بهتر انجام شود نورگیر های ثابت گزینه بسیار مناسبی هستند که باید نسبت به مشاوره در انتخاب آن تردید نکنند. این نوع از نوگیر سقفی به علت هزینه مقرون به صرفه بسیار کاربرد دارد.

  همچنین می توان گفت نورگیرها در دو نوع نورگیر دوجداره به بازار ارائه می شوند که دارای آپشن های زیادی هستند. این نوع نورگیر بسیار بادوام بوده و نسبت به باد مقاومت بالایی دارند.

  تعویض حبابی شکسته در سقف پاسیو با بهترین قیمت و بهترین کیفیت

 14. ابعاد نورگیر حبابی سقفی

  برای پوشش سقف پاسیوخانه ها با توجه به نوع سازه به ابعاد مختلف حباب نیاز داریم. نورگیر حبابی دارای ۱۸ نوع سایز است که کوچک ترین آن ۴۰در۴۰ هستند و تا سایز ۲۰۰در۱۵۰ وجود دارند که این بزرگترین اندازه در مدل خود است.

  نسبت به هر فضا و مدل جایگیری آن باید از نورگیر های مختلفی بهره ببریم که کارشناسان پوشش سقف با اندازه گیری و نسببه مکان شما این مورد را بررسی کرده و اعلام میکنند که باید چه مدلی از آن را تهیه نمایید.

   

  نورگیر حبابی چیست؟

  لازمه هر ساختمانی روشنایی به وسیله نور طبیعی است و هر بنایی برای تامین نیاز خود به نور طبیعی، به دریچه های ورودی نور خورشید نیازمند است. پیشتر این نیاز، تنها به وسیله پنجره هایی که روی دیوار بنا نصب می شدند، تامین می گردید. رفته رفته بنابر نیاز و پیشرفت جامعه و توجه به سبک معماری مدرن، متریالی با نام های نورگیر حبابی یا اصلاحا Skylight به مصالح ساختمانی افزوده گردید. در کشور ما چه در معماری اسلامی و چه در معماری های نوین نور از جایگاه ویژه ای برخودار بوده است. نورگیر حبابی علاوه بر تامین نور ساختمان، سبب تهویه هوا و کنترل رطوبت شده و به رشد گیاهان آپارتمانی نیز کمک میکنند. همچنین به دلیل استفاده از متریال خاص در این لوازم، از ورود اشعه مضر خورشید به داخل جلوگیری میگردد.

  تعویض حبابی شکسته در سقف پاسیو با بهترین قیمت و بهترین کیفیتویژگی نورگیر حبابی :

  • خاصیت ضد UV
  • ماندگاری و طول عمر بالا
  • عایق صوتی و حرارتی
  • مقاوم در کلیه شرایط آب و هوایی
  • استحکام بالا در برابر ضربه
  • تنوع در طرح و رنگ
  • قابلیت آب بندی بالا
  • مقاوم در برابر زنگ زدگی
  • چشم انداز زیبا

  مشخصات انواع نورگیر حبابی :

  نورگیر حبابی سقفی مطابق با نیاز شما عزیزان در سه طرح مستطیل، مربع و مربع DM تولید میگردد. نظر به اینکه ابعاد هر سقف از دیگری متمایز است، نورگیرها در ابعاد مختلف تولید می گردند. در جدول زیر ابعاد مختلف این نورگیرها قابل ملاحظه است و لذا هنگام خرید به ابعاد مذکور در جدول توجه فرمایید.

  1. نورگیر حبابی مستطیل:

  این سبک از نورگیر مطابق با نام آن دارای قاب مستطیل شکل می باشد و ابعاد اضلاع آن براساس جدول زیر قابل انتخاب است.

  2. نورگیر حبابی مربع

  نورگیر حبابی مربع طرح دیگری از نورگیر های حبابی است که پایه و حباب آن مربع شکل می باشد. در جدول زیر مدل های مختلف این طرح به همراه ابعاد آن گرد هم آمده است.

  3. نورگیر حبابی مربع DM

  نورگیر حبابی مربع طرح دیگری از نورگیر های حبابی است که پایه آن مربع شکل بوده اما حباب آن دایروی شکل می باشد. در مقایسه با سایر طرح ها حباب برجسته تری دارد در جدول زیر تنوع مدل های این طرح به همراه ابعاد آن قابل مشاهده است.

  قیمت نورگیر حبابی سقفی

  قیمت نورگیر حبابی سقفی بنا به ابعاد آن و بازشو یا عدم بازشو بودن و سایر ویژگی های آن متفاوت است و شما برای مشاوره  و در نتیجه انتخاب سایز متناسب برای سقف تان و همین طور استعلام قیمت نورگیر آماده میتوانید با ما تماس بگیرید.

  نورگیر فایبرگلاس

  نورگیر حبابی فایبرگلاس اصطلاحی است که به دلیل جنس پایه این حباب ها که از جنس فایبرگلاس است به همان نورگیر حبابی آماده گفته میشود.

  مشخصات انواع نورگیر حبابی :

  نصب نورگیر حبابی یک حرفه کاملا تخصصی است. محاسبه مصالح استراکچر،ابعاد فضا، پیچ حباب و تعداد پایه حبابی توسط کارشناسان شرکت انجام میشود.

  در مرحله اول نصب، یک شبکه آهنی متناسب با ابعاد پایه حبابی انجام می شود. اگر متریال استراکچر پروفیل آهن باشد، نیاز به رنگ آمیزی کامل دارد.

  *شبکه اجرا شده نیاز به شیب مناسب جهت هدایت آب به خروجی ناودانی دارد.

  در مرحله دوم پایه فایبرگلاس روی شبکه ها پیچ شده و فضای خالی با ورق گالوانیزه پوشش داده می شود.

  در مرحله سوم عایق کاری با ایزوگام در تمامی قسمت های دور پایه ها و اتصال کناره ها انجام می شود.

  مرحله آخر عملیات نصب حبابی روی پایه است که توسط پیچ روکشدار مخصوص صورت می گیرد.

  توصیه میشود برای نصب نورگیر حبابی روی سوله ها این کار در قسمت خط الراس سوله انجام شود.

  نورگیر حبابی

  نورگیر حبابی یا سقف کوپل یکی از انواع پرکاربرد نورگیرهای سقفی مورد استفاده در تجهیز ساختمان و سازه می باشد. نورگیر حبابی به منظور افزایش انعکاس نور و تهویه مناسب در محیط های داخلی مورد استفاده قرار گرفته و دارای تنوع بسیار زیادی می باشند. نورگیرهای حبابی طراحی بسیار ویژه ای نسبت به سایر نورگیر سقفی داشته و از قابلیت بازتاب مضاعف نور در مقایسه با سایر نورگیرهای سقفی برخوردار هستند. شکل ظاهری و ساختار نورگیرهای حبابی با توجه به معماری سازه و فضای پروژه، انتخاب و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  نورگیر حبابی چیست؟

  نورگیر یکی از انواع تجهیزات ساختمانی به منظور افزایش بازتاب نور، تهویه مناسب هوای محیط و بهبود وضعیت روشنایی داخل سازه است. طلقحبابی یکی از انواع پرکاربرد نورگیرها بوده و در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. جنس طلق حباب تشکیل دهنده این نوع از نورگیرها معمولاً از ورق آکرولیک و پایه اصلی آن از فایبرگلاس، رزین و پلی استر تشکیل شده است. نحوه اتصال بخش‌های مختلف نامبرده شده در طراحی و ساخت نورگیر حبابی از اهمیت بسیار زیادی در ایجاد استحکام این تجهیز ساختمانی برخوردار می باشد.

  انواع مختلف سقف کوپل

  تا چند سال گذشته تمامی نورگیرهای حبابی مورد استفاده در سقف سازه های مسکونی و غیرمسکونی، نورگیرهای حبابی ساده و ثابت بودند، اما امروزه تنوع بسیار زیاد این نوع از تجهیزات ساختمانی، از دلایل اصلی محبوبیت آن ها در جمعیت مصرف‌ کنندگان به شمار می آید. مربعی، مستطیلی، دایره‌ای، گنبدی، مخلوطی از انواع مختلف سقف کوپل  شکل بوده و در موارد خاص نیز مطابق با سفارش مشتری در اشکال و طرح‌های دیگری تهیه و تولید خواهند شد. انتخاب نوع و شکل نورگیر حبابی، بستگی به محیط نصب نورگیر و میزان نور درخواستی توسط این تجهیز ساختمانی داشته و قابلیت انعکاس مضاعف نور و پخش روشنایی در محیط داخل ساختمان، مهم ترین تفاوت های نورگیر حبابی با سایر نورگیرهای سقفی به شمار می‌آید.

 15. سقف پلی کربنات کوپل

  سقف کوپل انتخاب مناسبی برای سقف پاسیو طبقه اول می باشد. ولی برای اجرای پاسیو طبقه آخر باید از سقف پلی کربنات استفاده نمود. همچنین استفاده از این سقف به دلیل هزینه پایین در مرحله اول مقرون به صرفه به نظر می رسد. اما در درازمدت به کاربردن نورگیر حبابی به علت دوام بالا مزیت های خود را به نمایش می گذارد. بنابراین با وجود هزینه بالا بهتر است نورگیر حبابی را جایگزین سقف های پلی کربنات کرد.پوشش سقف پاسیو در بام با نورگیر حبابی

  ویژگی های نورگیر حبابی چیست؟

  امروزه به علت ایجاد زیبایی بصری استفاده از سقف کوپل یا نورگیر حبابی مورد توجه اکثر مصرف کنندگان و معماران قرار گرفته است. حال افرادی که خواهان پوششی برای سقف حیات خلوت یا سقف پاسیو هستند، می توانند با استفاده از این محصول بر زیبایی محیط بیفزایند. اما زیبایی به تنهایی مزیت سقف از نوع کوپل محسوب نمی شود، بلکه مزایای دیگری دارد که به شرح زیر می باشد.

  • برخورداری از مقاومت بسیار زیاد در مقابل تغییرات محیطی از جمله رطوبت، گرما و سرما
  • قابلیت تولید به شکل دوجداره یا تک جداره
  • جلوگیری از اعمال فشار زیاد به سازه
  • مجهز به سیستم بازشو و قابلیت نظافت آسان
  • زیبایی بصری و جذابیت بالا
  • برخورداری از قابلیت دوجداره نمودن به منظور کاهش آلودگی های صوتی محیط
  • قابلیت نصب و جداسازی بسیار آسان
  • وزن سبک
  • پیشگیری از اعمال فشار بیش از حد به سازه
  • برخورداری از استحکام بسیار زیاد
  • تنوع زیاد در رنگ جهت هماهنگی با محیط مورد استفاده و ماندگاری بالا
  • تنوع بسیار زیاد رنگ و طرح نورگیر
  • ایجاد ایمنی و امنیت بیشتر
  • برخورداری از عایق بندی مطلوب حرارتی و صوتی
  • قیمت مقرون به صرفه و مناسب
  • این ورق ها دارای شفافیت بالا تا ۹۲% عبور نور می باشدمقاوم ضربه ای تا ۹ برابر شیشهمقاوم نسبت اشعه ما ورا بنفش مقاوم شیمیایی و فیزیکی
  • مقاوم در برابر زلزله
  • ضد رطوبت
  • تنوع رنگ و پایداری طولانی آن
  • تنوع در ابعاد و سایز
  • انواع  تنوع نورگیر کپول مانند مات و شفاف و رنگی

  موارد کاربرد نورگیر حبابی چیست؟

  • سقف گلخانه های منازل مسکونی و صنعتی
  • سقف گلخانه های صنعتی و منازل مسکونی
  • سقف حیاط خلوت واحدهای آپارتمانی
  • سقف مجتمع های تجاری و تفریحی بزرگ
  • به منظور افزایش نورگیری راهروی ساختمان های اداری

  تنوع رنگ نورگیرهای حبابی

  یکی از ویژگی های بسیار مهم و قابل توجه در خصوص نورگیر حبابی در مقایسه با سایر انواع نورگیر سقفی، تنوع رنگ حباب های طراحی شده در اندازه های متفاوت به شکل شفاف، نیمه شفاف و مات است. رنگی بودن این نوع از سقف کوپل ، تاثیر بسیار زیادی در زیبا سازی فضای سقف حیاط خلوت و یا سقف پاسیو منازل مسکونی داشته و فضای متفاوت خلق خواهد نمود.

  افزایش استحکام سازه با طراحی حبابی شکل نورگیر همانطور که پیشتر نیز گفته شد یکی از ویژگی های بسیار مهم انواع سقف کوپل در اشکال و طرح های مختلف آن، قابلیت برخورداری از استحکام بسیار زیاد در مقایسه با سایر نورگیرهای سقفی است. شکل خمیده، ناصاف، گنبدی و حبابی شکل نورگیر، کمک شایان ذکری به کاهش اعمال فشار بیش از حد به ساز نموده و از بروز آسیب های ناشی از وزش بادهای شدید نیز پیشگیری خواهد نمود. از این رو استفاده از نورگیرهای حبابی به دلیل قابلیت استحکام و مقاومت در برابر انبساط و انقباض های ایجاد شده ناشی از تغییرات دمایی، انتخابی مقرون به صرفه بوده و تاثیر بسیار زیادی در کاهش سرو هزینه‌های اضافی به منظور تعمیر و تعویض این تجهیز ساختمانی خواهد داشت.

 16. چگونگی نصب سقف نورگیر کوپل

  برای اجرای سقف نورگیر و نصب سقف کوپل بایستی در مرحله اول یک شبکه با جنس پروفیل تشکیل داد. البته این بخش به شاسی کشی نیاز دارد و پس از اتصال پایه ها باید از ایزوگام برای عایق بندی استفاده شود. همچنین جنس پایه های نورگیر کوپل از فایبرگلاس بوده که روی قسمت مورد نظر سقف نصب می گردد. سپس روی این شبکه از حباب هایی با جنس پلی کربنات و اکریلیک استفاده می شود که عنوان نورگیر حبابی را به خود اختصاص می دهد. سقف نورگیر کوپل برای فضاهایی که امکان دید همسایگان وجود دارد بسیار مناسب می باشد. ناگفته نماند که این سقف به شست و شوی زیادی نیاز نداشته و با یک بار پولیش، شکلی نو به خود می گیرد.

   طلق نورگیر حبابی بیشتر آشنا شوید

  طلق حبابی یک محصول مورد استفاده در تولید نورگیر می باشد و با استفاده از ورق پلی کربنات تولید می شود. باید در نظر داشته باشید که این محصول از کیفیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و خریداران می توانند از این محصول بیشترین استفاده را داشته باشند. در نظر داشته باشید که این محصول قابلیت تولید به صورت بازشو را داشته و از این روی در بسیاری از ساختمان ها برای موارد گسترده ای استفاده می شود. پس در صورتی که قصد دارید یک طلق حبابی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید باید حتما به ویژگی های این محصول در زمینه نصب دقت داشته باشید. در ادامه بیشتر در خصوص اجرای طلق حبابی یا نورگیر حبابی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

   

  نورگیر حبابی از دو قسمت پایه فایبر گلاس و حباب از جنس پلی کربنات تشکیل شده اند که پس از طراحی و انتخاب سایز مناسب بر روی سازه مونتاژ می شود طلق نورگیر حبابی یکی مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین متریال برای ساخت انواع نورگیر مورد استفاده قرار می گیرد.

 17. نکات اجرای طلق نورگیر حبابی

  استفاده از طلق حبابی نیاز به آن دارد که اجرای حرفه ای برای آن انجام شود. برای اجرای این محصول از پیچ و مهره استفاده می شود. در مرحله بعد برای آب بندی طلق حبابی از ایزوگام استفاده می شود. در نظر داشته باشید که طلق حبابی در رنگ ها و طرح های متنوعی در بازار عرضه می شود و خریداران می توانند این محصول را خریداری و استفاده کنند. در نظر داشته باشید که برای سهولت در دسترس و همچنین نظافت بهتر باید حتما آب بندی در بهترین شرایط انجام شود.

  در صورتی که می خواهید نسبت به نصب انواع طلق حبابی اقدام کنید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و در این زمینه اطلاعات بیشتری دریافت کنید. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید در خصوص طلق حبابی و اجرای آن در نظر داشته باشید، خرید محصولات حرفه ای به شمار می رود که در این خصوص در ادامه اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهیم.

برای اطلاع از اینکه متوجه بشیم در سقف نورگیر چه تعداد وسایز نورگیر حبابی قرار میگیرد و قیمت سقف نورگیر حبابی در ابعاد مورد نظر شما تعیین

گردد می توانید بامشاوران خود در شرکت پوشش سقف در تماس باشید و از بازدید و مشاوره و طراحی رایگان ما بهرمند شوید.

 

 

85 / 100

نظرات (٪)

 1. بهمن 01 1397 \ق.ظ\29 6:31 ق.ظ

  […] داخل به داخل   را شامل می شود.نورگیر های حبابی دارای ۱۸ سایز مختلف می باشند که با توجه به متراژپاسیوو هزینه ای که […]

 2. اردیبهشت 03 1398 \ق.ظ\31 4:26 ق.ظ

  […] ی داخل به داخل   را شامل می شود.نورگیر حبابی دارای  ابعاد مختلف می باشد و توجه به ابعاد محلی که قرار است در آن از […]

 3. علیرضا
  اردیبهشت 13 1398 \ب.ظ\31 6:09 ب.ظ

  ایا در اهواز نمایندگی دارید

  • admin-pushesh
   شهریور 31 1398 \ق.ظ\31 10:42 ق.ظ

   با سلام نه متاستفانه فقط ارسال جنس

 4. شهریور 03 1398 \ق.ظ\31 5:36 ق.ظ

  […] متر مربع محاسبه گردد همچنین تعداد نورگیر های حبابی و ابعاد نورگیر حبابی که برای […]

 5. شهریور 24 1398 \ق.ظ\31 6:10 ق.ظ

  […] سقف های نورگیر پاسیو گرانتر است و میزان قیمت به تعداد و ابعاد نورگیر حبابی که در سقف جایگذاری می شود بستگی دارد […]

 6. شهریور 31 1398 \ق.ظ\31 10:36 ق.ظ

  […] پوشش سقفف پاسیو توسط نورگیر حبابی ابعاد نورگیر حبابی نیز تاثیر به سزایی در تعیین قیمت سقف حبابی دارد زیرا می […]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.