بارانگیر پنجره

بارانگیر پنجره

بارانگیر پنجره

برای پوشش بالای پنجره و درب منازل ومغازها از بارانگیرپنجره استفاده میگردد .سایه بان تشکیل شده از پایه های پلی کربنات ورق پلی کربنات ویراق آلات

مخصوص پلی کربناتی که توسط رول بولت به دیوار پیچ می شوند کلیه اجزای سایه بان پنجره نشکن بوده برای سطحی که پوشش می دهند آبند می باشند.

ورق سایه بان را می توان از ورق پلی کربنات دوجداره یا تک جدار انتخاب نمود که دارای رنگ بندی متفاوت است که با توجه به میزان نوردهی و رنگ نما قابل تغییر می

باشد.سایه بان پ را می توان بر روی نماهایی که سطح صاف دارند وصل نمود و توسط زهوار های مخصوص سایه بان پنجره آبندی نمود.

بارانگیر در جلو آمدگی 80,100,150 تولید می گردند و دارای رنگ مشکی  و طوسی می باشند جنس پایه های  پلاستیک فشرده است.

 

بارانگیر پنجره

مبنای تعیین قیمت سایه بان پنجره متر مربع  می باشد به این صورت که در هر متر طول باید یک عدد پایه پلی کربناتی نصب گردد تا از شکم دادن ورق به سمت پایین جلو گیری

گردد.سایه بان بر روی براکت یثا پایه های خود دارای شیار هایی در دو طرف می باشد که ورق پلی کربنات در داخل آن قرار می گیرد و این ورق در جلو و عقب سایه بان

توسط زهوار های مخصوص سایه بان که انها نیز دراری همین شیارها  هستند قرار خواهند گرفت.سایبان پنجره توسط رول بولت به دیوار تا عمق 12 سانت فرو رفته

و نصب می گردد.زمانی که بارانگیر بر روی دیوار نصب می گردد خواه نا خواه فاصله ی یک سانتی بین زهوار و دیوار پیدایش خواهد کرد که این درز باید توسط چسب

آکواریوم ابندی گردد پوشش سایبان پوشش مناسبی برای پنجره درب و تراس ه درب مغازه ها می باشد.

برای احداث سایبان پنجره می توان از دو نوع ورق پلی کربنات دو جداره و ورق پلی کربنات فلت یا توپر استفاده نمود.

بارانگیر و سایه بان پنجره و درب ورودی با بهترین کیفیت وضد فرسایش

بارانگیر پنجره

سایبان  توپر یا فل همانند شیشه می باشد با این تفاوت که نشکن می باشد و دارای رنگ بندی مختلف و سایه بان پلی کربنات دوجداره مقاومتی 250 برابر

شیشه در میل خود را دارا می باشد هر دو نوع بارانگیر نشکن بوده در کل ولی مقاومت بارانگیر با ورق پلی کربنات توپر بسیار بیشتر می باشد.

ولی در احداث در کنار همدیگر سایبان  هیچ گونه محدودیتی ندارد سطح دیواری که سایه بان  بر روی آن نصب می گردد باید صاف بوده تا در محلی که به

دیوار متصل می گردد بتوان سایه بان را آبندی نمود برای آبندی بهتر  در قسمتی که به دیوار متصل می گردد درز ایجاد شده را توسط چسب آکواریوم آبندی

می کنند تا از روی دیوار آب به سمت پایین نفوذ نکند.

 

باران‌گیر‌ها سازه های سبک و ایمنی هستند و به منظور جلوگیری از نفوذ آب باران به داخل ساختمان از طریق درز پنجره ها و درز درب ورودی ساختمان بر روی پنجره و یا درب ورودی نصب می شوند. نصب بارانگیر بر روی درب و پنجره باعث کاهش تابش شدید نور آفتاب شده و باعث افزایش طول عمر درب و پنجره شده و ماندگاری بیشتر رنگ آنها را به ارمغان می آورد.

بارانگیر پنجره

استفاده از باران‌گیر و سایبان‌ پیش ساخته راهکاری مناسب جهت حل مشکل نفوذ آب باران به پنجره‌ها هنگام بارش برف و باران و نیز تابش مستقیم نور خورشید می‌باشد. این مهم مشکل اکثر ساختمان ها می باشد، چه ساختمان در مناطق شمالی و پر باران باشد و چه در مناطق گرمسیر با آفتاب شدید هستند. به منظور رفع این مشکل و با هدف تامین نیازهای صنایع ساختمانی در جهت جلوگیری از نفوذ و نشت آب باران از طریق پنجره‌ها و درز درب‌ها و همچنین رفع مشکل خیس شدن کفش‌ها در محل ورودی ساختمان‌ها و همچنین جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید بر روی درب و پنجره ها و افزایش طول عمر آنها، شرکت پوشش سقف نسل جدید بارانگیر‌ها (سایبان پیش ساخته) را طراحی و تولید نموده است.
بارانگیر در بالای پنجره‌ها و درب‌های ورودی ساختمان‌ها نصب می‌شود تا از بارش باران و برف بر روی درب و پنجره و خیس شدن و نفوذ آب  از درز درب‌ها و پنجره‌ها جلوگیری نماید. این سازه از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که دو جزء اصلی آن عبارتند از پایه (براکت) و پوشش بارانگیر که هر کدام مدل ها و جنس های مختلفی دارند.

بارانگیر پنجره

پنجره ها محل ورود نور طبیعی و هوای تازه به داخل ساختمان هستند. در فصل گرم معمولا پنجره ها باز می شوند تا امکان ورود هوا به داخل ساختمان فراهم آید اما در مناطقی که شدت نور خورشید زیاد است ورود بیش از اندازه نور خورشید باعث افزایش دمای داخل ساختمان شده و باعث افزایش مصرف انرژی برای خنک کردن داخل ساختمان می شود. در فصل سرد پنجره ها معمولا باز نمی شوند اما در زمان بارش باران و برف اگر مانعی بر سر راه آب وجود نداشته باشد آب از منافذ اطراف پنجره ها به داخل ساختمان نفوذ میکند. همچنین تابش مستقیم نور آفتاب بر روی پنجره ها و بارش باران بر روی آنها باعث افت کیفیت و کارایی پنجره ها گردیده و عمر مفید پنجره ها کاهش می باشد. لذا استفاده از بارانگیر پنجره میتواند به برطرف کردن این موضوعات کمک کند. بارانگیر پنجره در دو مدل بارانگیر فلزی و بارانگیر پلی آمید مورد استفاده قرار می گیرد. پیش آمدگی بارانگیر پنجره 80 سانتیمتر و 100 سانتیمتر می باشد. این بارانگیر میتواند با سه نوع پوشش طراحی و نصب گردد، پوشش با ورق کامپوزیت آلومینیوم، پوشش با ورق پلی کربنات دو جداره، پوشش با ورق پلی کربنات تک جداره. انتخاب نوع پوشش و نوع پایه کاملا سلیقه ای می باشد و با توجه به نمای ساختمان و رنگ نما انتخاب می گردد.

بارانگیر درب و پنجره

برخی از درب های ورودی ساختمان از نوع آلومینیومی، یو پی وی سی، ضد سرقت با روکش طرح چوب و امثال این ها هستند. استفاده از بارانگیر درب میتواند از تغییر رنگ و کاهش کیفیت و کاربری این درب ها جلو گیری کند. همچنین بارانگیر درب مکانی برای عابرین و ساکنین ساختمان در زمان بارش باران ایجاد مینماید. جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید و بارش باران بر روی درب عمر مفید درب ساختمان را افزایش داده و از تغییر رنگ درب جلوگیری می کند. پیش آمدگی مناسب برای بارانگیر درب 100سانتیمتر، 110 سانتیمتر، 145 سانتیمتر  و 150 سانتیمتر میباشد. فاصله استاندارد بین هر براکت بارانگیر تا براکت بعدی 100 سانتیمتر می باشد که البته با توجه به نوع پوشش انتخابی میتواند تغییر کند. نوع پوشش قابل نصب بر روی بارانگیر درب کامپوزیت آلومینیوم، پلی کربنات دو جداره و پلی کربنات تک جداره می باشد.

قیمت بارانگیر پنجره در تهران چقدر استبارانگیر حیاط

محل عبور و مرور داخل حیاط را نیز میتوان توسط بارانگیر پوشاند به طوری که بارندگی و بارش برف مزاحمتی در رفت و آمد ایجاد نکند و همچنین در تابستان ساکنین از آفتاب مستقیم و سوزان در امان باشند. این نوع بارانگیر با پیش آمدگی 145 سانتیمتر و یا 150 سانتیمتر توصیه میگردد. محل نصب بارانگیر حیاط در کنار دیوار می باشد و براکت های بارانگیر توسط پیچ فیکس بر روی دیوار محکم می گردند.

قیمت بارانگیر پنجره در تهران چقدر استبارانگیر بالکن و بارانگیر تراس

برای پوشاندن فضای روی تراس و یا بالکن از بارانگیر با پیش آمدگی 150 سانتیمتر استفاده می گردد. پوشاندن سقف تراس و بالکن کمک زیادی به کاهش گرم شدن داخل ساختمان در فصل گرم کرده و فضای تراس را برای نشیمن مناسب میکند. بارانگیر تراس معمولا با پوشش های تیره نصب می گردد چرا که پوشش تیره مانع از عبور نور به تراس و بالکن شده و امکان استفاده از تراس و بالکن در تمام فصل های سال میسر می گردد. از طرفی وجود این بارانگیر در صورتی که فضای کامل تراس با آن پوشیده شده باشد، باعث جلوگیری از نشت آب باران به داخل منزل از طریق درب و پنجره بالکن می کند.

قیمت بارانگیر پنجره و سایه بان پنجره در تهران چقدر است

بارانگیر کنتور برق

محل نصب کنتور برق معمولا روی دیوار و داخل حیاط خانه می باشد. برای جلوگیری از ورود آب به داخل کنتور و ایجاد اتصال و یا برق گرفتگی می توان از بارانگیر کنتور برق استفاده کرد. بارانگیر کنتور برق دارای پیش آمدگی 60 سانت و 80 سانت می باشد.

قیمت بارانگیر پنجره در تهران چقدر است

نصب بارانگیر

مراحل نصب بارانگیر ساده و آسان بوده و با کمی راهنمایی و داشتن چند ابزار ساده میتوان به هر تعداد که نیاز  است بارانگیر نصب کرد. مگر اینکه محل نصب دارای شرایط خاص بوده و یا نصب بارانگیر در ارتفاع بالا نیاز باشد. در این صورت می بایست از نصاب بارانگیر حرفه ای و ماهر شرکت استفاده کنید. پس از خرید بارانگیر یک فیلم آموزش نصب برایتان ارسال می گردد. فیلم را ببینید و در صورت نیاز به راهنمایی و کمک با واحد خدمات پس از فروش شرکت هیراد تماس حاصل نمایید.

قیمت بارانگیر پنجره در تهران چقدر استاجزای بارانگیر

1- پایه باران‌گیر (براکت): براکت بارانگیر (پایه بارانگیر) بخشی از باران‌گیر است که مقاومت زیادی در برابر فشار، گرما و نور خورشید داشته و عمر مفید بالایی دارد. این بخش از مواد مختلفی از جمله پروفیل‌های فلزی یا پلی آمیدی ساخته می‌شود. بسته به منطقه و اقلیم محل نصب از یکی از این دو نوع پایه استفاده می گردد. پیش آمدگی هر کدام از این پایه ها در سه سایز مختلف ارائه میگردد. فاصله بین پایه ها بستگی به نوع پوشش انتخاب شده دارد. نحوه طراحی و تولید پایه بارانگیر ها به صورتی انجام شده است که مقاومت بالایی در برابر باد و طوفان و بارش برف داشته باشند.
قیمت سایه بان پنجره در تهران چقدر است2- فیکسینگ بارانگیر: فیکسینگ که به آن زه پایه بارانگیر نیز گفته می‌شود از جنس آلومینیوم  یا آهن بوده و جهت محکم نگهداشتن پوشش سقف باران‌گیر و آب بندی کناره‌های دیوار و هدایت مسیر آب به دو طرف پوشش کاربرد دارد. برخی از انواع بارانگیر ها دارای دو فیکسینگ یکی در جلو و یکی در عقب بارانگیر هستند و برخی صرفا دارای یک فیکسینگ جلو می باشند، البته تغییری در کیفیت و کارایی ایجاد نمی گردد و هر دو مطلوب بوده و فقط به لحاظ طراحی و ساخت با یکدیگر متفاوت هستند.

بهترین بارانگیر پنجره و درب پلی کربنات و نشکن

3- پوشش بارانگیر: پوشش باران‌گیر می‌تواند از مواد مختلفی تولید و تهیه شود. این پوشش داخل شیارهای پایه بارانگیر و زه بارانگیر قرار می‌گیرد. معمولا برای پوشش باران‌گیرها از صفحات فلزی، کامپوزیت یا پلی کربنات یا طلق آکرولیک استفاده می‌شود. هر کدام از این پوشش ها مزیت ها و معایبی دارند که بنا به نوع بارانگیر و محل نصب بارانگیر می بایست نوع پوشش بارانگیر را انتخاب کرد.

4- رول بولت:  برای سهولت نصب بارانگیر ها سوراخ هایی بر روی پایه بارانگیر ها تعبیه گردیده است. برای نصب صحیح بارانگیر از این سوراخها می بایست از رول بولت جهت نصب پایه بارانگیر (براکت) بر روی دیوار استفاده کرد. سایز و اندازه رول بولت ها بستگی به نوع پایه بارانگیر دارد.

قیمت سایه بان پنجره در تهران چقدر است

انواع بارانگیر

باران‌گیرهای شرکت پوشش سقف در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که با اندازه‌‌های متنوعی قابلیت عرضه را دارا می‌باشند. پایه‌های باران‌گیر هیراد نیز دارای طرح‌های متنوعی و زیبایی هستند که مطابق با سلایق مختلف ساخته شده و به مشتریان عزیز ارائه می‌گردد. این نوع بارانگیر ها دارای مقاومت بالا، طراحی زیبا و شکیل و سازه سبک می‌باشند که در زمان بسیار کوتاهی نصب شده و نسبت به انواع موجود در بازار از قیمت مناسب‌تری برخوردارند. این محصول جهت پوشش درب و پنجره‌های ساختمان و نیز ورودی مراکز تجاری و اداری و راهرو‌ها و پیاده‌رو‌ها کاربرد دارد.

بارانگیر پنجره و سایه بان پنجره با بهترین متریال و بهترین قیمت در شرکت پوشش سقف

مشخصات عمومی باران‌گیر‌های پوشش سقف:

– ورق‌های پوشش باران‌گیر هیراد در نوع پایه فلزی به رنگ‌های دودی و سفید و در نوع پلی‌کربناتی، در رنگ‌های متنوع قابل عرضه می‌باشد.
– جنس پایه‌های باران‌گیر پلی‌آمیدی از جنس پلیمر پلی آمید بوده و در برابر عوامل جوی مقاوم است. باران‌گیر با پایه‌های فلزی نیز به دلیل استفاده از ورقه‌ها و پروفیل‌های فولادی و همچنین پوشش آن‌ها با رنگ‌کوره‌ای الکترواستاتیک، از مقاومت بالایی برخوردار است.
– داراری قابلیت نصب آسان و سریع به دلیل نوع طراحی.
– عدم محدودیت اندازه در چیدمان کنارهم.

قیمت سایه بان پنجره در تهران چقدر است

سایبان پنجره

سایبان پنجره که به آفتابگیر پنجره نیز شهرت دارد در واقع همان بارانگیر است که به جای استفاده از پوشش ای شفاف از پوشش های تیره استفاده شده تا نور مستقیم کمتری به پنجره برسد. سایبان پنجره برای مناطقی که آفتاب شدید و مستقیم دارند بسیار پیشنهاد می گردد. نصب سایبان پنجره باعث افزایش طول عمر مفید پنجره شده و همچنین با کاهش میزان انتقال نور به داخل ساختمان باعث کاهش اتلاف انرژی می گردد.

قیمت بارانگیر و سایه بان پنجره طلقی بسیار سبک با بهترین قیمت چیست؟

سایبان درب

سایبان درب بر روی درب ورودی ساختمان نصب می گردد. سایبان درب از تابش نور خورشید بر روی درب جلوگیری کرده و از طرفی مانع از تابش نور خورشید به کفش های جلوی درب می شود. سایبان درب در زمان بارندگی نیز مانع از خیس شدن کفش ها شد و از نفوذ آب باران و برف به داخل خانه جلوگیری میکند.
درب های ورودی ساختمان و پنجره های نمای ساختمان همیشه در معرض تابش نور خورشید و بارش باران و برف هستند. برای جلوگیری از نفوذ آب باران به داخل ساختمان و همچنین کاهش تابش نور خورشید به داخل ساختمان و افزایش عمر مفید درب و پنجره ها از بارانگیر و آفتابگیر استفاده می گردد.
قیمت سایه بان پنجره در تهران چقدر استقیمت سایه بان پنجره در تهران چقدر استقیمت سایه بان پنجره در تهران چقدر استقیمت سایه بان پنجره در تهران چقدر استبه طور کلی بارانگیر ها بر رووی درب ورودی ساختمان ، درب حیاط، درب ورودی حیاط به ساختمان ، درب لابی، درب پارکینگ درب فلزی و درب ضد سرقت و تمام پنجره ها نصب می گردد.
پس از ارسال بارانگیر فیلم و آموزش نصب بارانگیر نیز خدمتتان ارسال می گردد.
برای محافظت از ساختمان می توان از انواع تجهیزات مدرن و به روز بهره گرفت. انواع بارانگیر پنجره از جمله تجهیزاتی است که از نفوذ آب به ساختمان جلوگیری می کند. در حال حاضر انواع بارانگیر پنجره در دو نوع ثابت و متحرک در بازار موجود می باشد که برای ساخت آن از پوشش پلی استر و کتان استفاده می شود. برای خرید باران گیر پنجره با قیمت مناسب می توان از طریق سایت های معتبر اینترنتی اقدام نمود.

بارانگیر پنجره و کاربرد آن

همانطور که می دانید ساختمان ها در مقابل تغییرات جوی مانند باد و باران آسیب پذیر هستند. یکی از راه های نفوذ باران پنجره و در می باشد که سبب نفوذ رطوبت به بدنه و داخل ساختمان می شود. برای جلوگیری از ورود نور و باران از طریق در و پنجره بهترین راه استفاده از بارانگیر مناسب می باشد. در حال حاضر انواع مختلف بارانگیر با تنوع در طرح و سایز تولید و به بازار عرضه می شود که می توان مناسب ترین آنها را تهیه کرد

قیمت سایه بان پنجره در تهران چقدر استمزیت بهره گیری از انواع بارانگیر پنجره برای ساختمان

مهمترین مزیت بهره گیری از بارانگیر پنجره کارایی بالای آن می باشد. با نصب بارانگیر بر روی در و پنجره انواع ساختمان می توان از نفوذ باران به داخل ساختمان و نیز نفوذ رطوبت در دیوار جلوگیری کرد. از طرف دیگر نصب بارانگیر پنجره کاری آسان و سریع می باشد. به دلیل وزن سبک انواع بارانگیر نصب این تجهیزات راحت بوده و مشکلی برای ساختمان ایجاد نمی کند. از آنجا که بارانگیرهای درب و پنجره با تنوع در رنگ و طرح ساخته می شود می توان از بارانگیر متناسب با نما و رنگ ساختمان بهره برد.

انواع بارانگیر پنجره موجود در بازار قابلیت نصب بر روی مصالح گوناگون را دارا می باشد. نصب بارانگیر بر روی پنجره علاوه بر جلوگیری از نفوذ باران مانع از نفوذ نور مستقیم خورشید شده و از کفپوش ساختمان در مقابل اشعه مضر خورشید محافظت می کند. از طرف دیگر نصب بارانگیر پنجره در طرح های زیبا و منحصر به فرد سبب جلوه بهتر ساختمان می شود.

قیمت سایه بان پنجره در تهران چقدر استقیمت سایبان پنجره باران گیر

برای پوشش بالای درب و پنجره و برای جلوگیری از ورود آبی که توسط ریزش باران امکان ورود به داخل منزل را دارد از سایبان بارانگیر استفاده می شود. وهمچنین برای جلوگیری از تابش نور بیش از حد آفتاب نیز از سایبان استفاده می شود. قیمت سایبان پنجره باران گیر به عوامل مختلفی بستگی دارد.عبارت از: ابعاد مواد اولیه سایبان ، نوع مترال استفاده شده در سایبان ،استفاده از قابلیت ثابت یا متحرک بودن سایبان به صورت دستی یا برقی به درخواست مشتری.

قیمت سایه بان پنجره در تهران چقدر است

برای پوشش بالای درب و پنجره و برای جلوگیری از ورود آبی که توسط ریزش باران امکان ورود به داخل منزل را دارد از بارانگیر استفاده می شود  وهمچنین برای جلوگیری

از تابش نور بیش از حد آفتاب نیز از سایبان استفاده می شود.برای اطلاع از قیمت بارانگیر و سایه بان می توانید این مقاله را مطالعه بفرمایید.

سطح بارانگیر به صورت قوسی شکل می باشد تا آب باران و برف بر روی آن جمع نشودو  شکل ظاهری مناسب داشته باشد و به سمت پایین بارانگیر هدایت شود و در نهایت

تخلیه گردد.

جنس بارانگیر و سایه بان تولید شده توسط شرکت پوشش سقف از  پلی کربنات نشکن بوده و در برابر عوامل جوی و ضربه های شدید به هیچ عنوان تغییر رنگ و شکنندگی

از خود نشان نخواهد داد .قیمت بارانگیر و سایبان پلی کربنات نسبت به بارانگیر های فایبر گلاس گرانتر می باشد. برای پوشش سطح بارانگیر از دو نوع ورق پلی کربنات

دوجداره و ورق پلی کربنات فلت یا توپر استفاده می شود.

بارانگیر و سایه بان پنجره سبک و به صرفه برای پنجره و درب ورودی ساختمان چیست؟ورق پلی کربنات بارانگیر پنجره از دو نوع ورق پلی کربنات دوجداره  و ورق پلی کربنات فلت یا توپر استفاده می شود که دارای رنگ بندی متنوع می باشد.

بارانگیر و سایه بان تشکیل شده از پایه های پلی کربناتی ,ورق پلی کربنات که در دو حالت دوجداره و فلت قابل استفاده می باشد و زهوار آلومینیومی که در جلو عقب

بارانگیرو سایبان قرار گرفته و علاوه بر محکم نگه داشتن ورق از نفوذ آب باران . گردو خاک نیز به داخل ورق پلی کربنات نیز جلوگیری می کند.در هنگام نصب بارانگیر پلی

کربنات در قسمت وصل شدن به دیوار درزی باقی خواهد ماند که این درز توسط چسب آکواریوم آبنندی می شود .از بارانگیر و سایبه بان پنجره برای پوشش درب و پنجره و

ویترین مغازه ها  استفاده می شود.بارانگیر یا سایه بان پنجره توسط رول بولتی که 12 سانتی متر به داخل دیوار نفوذ می کند و دارای استقامت بسیار زیادی در برابر باد و

برف را دارد  فاصله پایه بارانگیر یا سایبان در هنگام نصب باید حداکثر یک متر باشد تا ورق در هنگام وزش باد و برف به سمت پایین شکم ندهد.

بارانگیر و سایه بان طلقی پنجره بسیار سبک و مقاوم برای محافظت و جلوگیری از ورود آفتاب و باران به پنجره و درب ورودی منزلنمونه مشابه بارانگیر بالای پنجره و درب نیز در بازار موجود می باشد که پایه ها از جنس نا مرغوب  بوده و به مرور زمان در آنها ترک و شکستگی ایجاد خواهد شد.علاوه بر

بارانگیر و سایبان های ذکر شده در بالا برای متراژهای بیشتر با جلو آمدگی های بیشتر از 150 سانتی متر نیز می توان از جنس فلزی نیز برای ساخت بارانگیر استفاده نمود.

قیمت بارانگیر و سایبان بر حسب متر مربع محاسبه می گردد و در بارانگیر و سایبای طول پایه ها نهایتا تا یک ونیم متر طول جلو آمدگی را دارا می باشد. ولی برای احداث در

کنار هم بدون هیچ محدودیتی میتوان این محصول را نصب نمود برای پوشش درب های ضد سرقت این محصول جایگزین بسیار مناسبی به جای بارانگیر و سایه بانهای فایبر گلاس می باشد واز نظر شکل ظاهری بسیار زیبا تر می باشد و وزن بسیار کمتری را دارد این محصول همانطور که اشاره کردیم دارای سه سایز می باشد .

بارانگیر و سایه بان طلقی پنجره بسیار سبک و مقاوم برای محافظت و جلوگیری از ورود آفتاب و باران به پنجره و درب ورودی منزلبارانگیر را سایه بان 150 سانتیمتری فضای 280 زیر خود را پوشش می دهد و بسیار مناسب برای درب های ورودی ساختمان ها می باشد و از برخورد باران و آفتاب به درب و فرسایش آن جلوگیری می کند و عمر درب رابسیار بیشتر خواهد کرد معمولا برای جلوگیری از تابش آفتاب به در چوبی از رنگ های تیره به طور مثال دودی یا برنز بارانگیر پنجره استفاده می گردد.برای پنجره هایی تا ارتفاع 180 سانتیمتر نیز از جلوآمدگی 100 سانت استفاده می گردد در بسیاری از مناق آب حاصل از بارندگی باران ها توسط باد به درز داخل پنجره می رود و از این طریق به داخل منزل راه پیدا می کند و برای شما دوستان گرامی مشکل ساز خواهد شدبارانگیر پنجره این مشکل را نیز برای شما برطرف خواهد کرد.

بارانگیر و سایه بان پنجره بالای درب و پنجره بسیار سبک و مقاوم

ضرورت استفاده از بارانگیر بالای درب و پنجره

 

همانطور که از پنجره به منظور تامین نور طبیعی خورشید در روز و همچنین دریچه ای به عنوان تهویه هوای داخل اتاق و خانه استفاده می شود. در مواقعی لازم است جلوی نور شدید خورشید و همچنین نفوذ باران را به داخل ساختمان را که باعث درد سر می شود را گرفت.

از این رو بارانگیر با پوشش پلی کربنات طوری عمل می کند که جلوی نور خورشید را به طور کامل نگرفته و فضای زیر بارانگیر تاریک نخواهد بود و صرفا جهت جلوگیری از داغی آفتاب می باشد و در عین حال از نفوذ آب هم در هنگام بارندگی از درز پنجره ها به داخل ساختمان جلوگیری می کند.

سایبان پیش ساخته و بارانگیر پنجره در ابعاد مختلف از لحاظ پیش آمدگی تولید وعرضه می شود و می توان از آنها در سایزهای استاندارد و سفارشی استفاده کرد.

بارانگیر جلوی پارکینگ با نصبی آسانباران گیر پنجره پلی کربنات

به عنوان یک محصول کاربردی برای پوشش مکان هایی مانند پنجره ها، سردرب، کنتور برق و حتی باربیکو شما مورد استفاده قرار می گیرند.
از آنجایی که این سایبان ها از ورق پلی کربنات و ورق اکریلیک ساخته شده اند به هیچ وجه باعث کم شدن نورگیر ساختمان نمی شوند و همچنین پوشش مناسبی برای پنجره ها و درب ها می باشند.

همچنین بارانگیرها علاوه بر زیبایی و سبک وزن بودن ،از ورود آب هنگام بارش باران و برف و تابش مستقیم خورشید جلوگیری می کنند.

از ویژگی های پلی کربنات عایق صدا و پاکیزگی،ساختار مقاوم باعث می شود تا صدای ناشی از باران ، برف و تگرگ را از بین برود .همچنین انتقال نور تا ۸۰٪ می رسد و سقف شفاف ورودی را تاریک نمی کند.

بهترین قیمت بارانگیر و سایه بان پنجره در تهران چقدر است

قیمت باران گیر پنجره

با عرضه انواع بارانگیر پنجره در بازار با تنوع در طرح و مدل این تجهیزات با قیمت های مختلف به فروش می رسد و قیمت انواع باران گیر پنجره بسیار متفاوت و مختلف می باشد. یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت فروش بارانگیرهای در و پنجره سبک طراحی آنها می باشد. بسته به صاف یا شیبدار بودن بارانگیر پنجره و همچنین قوس دار بودن یا شکل گنبدی بارانگیر قیمت فروش این تجهیزات نیز متغیر خواهد بود. از دیگر فاکتورهای موثر در قیمت بارانگیر پنجره ثابت یا متحرک بودن بارانگیر و نیز نوع پارچه مورد استفاده در ساخت آن می باشد.

نصب بارانگیر و سایه بان پنجره در طبقات ساختمان برای پنجره هاخرید اینترنتی باران گیر پنجره

برای خرید انواع مختلف بارانگیر پنجره در طرح های جالب و جذاب راهکارهای مختلفی پیش روی خریداران قرار دارد. سر زدن به سایت های خرید اینترنتی باران گیر پنجره بهترین راه برای دسترسی به مدل های مختلف و انواع بارانگیر پنجره می باشد. با دریافت اطلاعات لازم در مورد انواع بارانگیر ثابت و متحرک پنجره و قیمت انواع باران گیر پنجره از طریق سایت پوشش سقف می توان بهترین محصول را سفارش داد.

 

 

 

 

 

 

ورق سایه بان در دو جنس پلی کربنات دو جداره و پلی کربنات فلت یا توپر و در رنگ بندی مختلف موجود و قابل اجرا می باشدوبرای تعیین قیمت  سایبان

را سایبان  خودمی توانید با مشاوران خود در تماس باشید.

 تماس با ما

نظرات (٪)

 1. رضا
  آبان 12 1400 \ب.ظ\29 1:44 ب.ظ

  با سلام و احترام ، اینجانب ساکن شهر سرپل ذهاب هستم نیاز به باران گیر برای درب وروی منزل هستم، آیا در استان کرمانشاه نمایندگی دارین؟ در ضمن قیمت بارنگیر با متراژهای مختلف چقدر هست؟ با تشکر.

  • admin-pushesh
   آذر 01 1400 \ب.ظ\29 7:08 ب.ظ

   سلام لطفا تماس

  • admin-pushesh
   تیر 27 1402 \ب.ظ\31 4:55 ب.ظ

   سلام فقط ارسال جنس داریم لطفا تماس بگیرید ممنون

 2. خرداد 31 1401 \ب.ظ\31 1:02 ب.ظ

  […] قیمت نورگیر حبابی بحثی است که برای پوشش سقف پاسیو بسیار مهم و ضروری می باشد برای پوشش میتوانید از ورق پلی کربنات و سقف کوپل استفاده نمایید سقف کوپل سقفی است که دارای سازه آهنی می باشد و آبندی آن توئسط ایزوگام صورت میگیرد و پایه های فایبر گلاس دارد که داخل این پایه ها از پش شیشه رزین اسید و متان تشکیل شده است برای پوشش سقف توسط ورق پلی کربنات می توانید به قسمت سقف نورگیر پلی کربنات مراجعه و از آنجا به مشخصات کلی ورق های پلی کربنات دسترسی داشته باشید در این مقاله به ببرسی مختصر  نیز به این متریال اختصاص خواهیم داد و در باره ی مزایا و معایب این آن نیز با شما هموطنان گرام میپردازیم. […]

 3. اردیبهشت 19 1402 \ب.ظ\31 7:50 ب.ظ

  […] قیمت نورگیر حبابی بحثی است که برای پوشش سقف پاسیو بسیار مهم و ضروری می باشد برای پوشش میتوانید از ورق پلی کربنات و سقف کوپل […]

 4. حسن
  مرداد 25 1402 \ق.ظ\31 12:19 ق.ظ

  شما در استان آمل نمايندگي داريد؟

  • admin-pushesh
   شهریور 06 1402 \ب.ظ\31 10:53 ب.ظ

   سلام نه متاستفانه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.